Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » One step teszt vélemèny?

One step teszt vélemèny?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban zöld végű one step teszteket használtam fertinetről rendeltem. Nem volt vele gond. Most fastestről rendeltem szintén one stepet,de kék vègűt. Ki is próbáltam és a 3.percben egy iszonyat halvàny csík kijött rajta,alig látható. Nem várt előtt vagyok 3 nappal. Mind a két gyerekemnél majd egy hetes kèsésnèl teszteltem,úgy persze egyèrtelmű volt. Nem tudom most miért nem vártam...
2019. nov. 19. 18:47
 1/10 A kérdező kommentje:
2019. nov. 19. 18:47
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen negatív, nem látszik rajta semmi a kontroll csíkon kívül.

Tesztelj újra ha már késik legalább 1-2 napja. Nem érzékeny teszt, így kell egy magasabb Hcg koncentráció, hogy megjelenjen a második vonal is.

2019. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
-
2019. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

One step 10es?

nekem mar a menszi elott 5 nappal halvanyat mutatott

De ezen ense latok masodik csikot

Probalj egy tisztabb kepet feltenni

2019. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen 10-es az kimaradt.kidobtam a tesztet majd szombaton újra próbálkozok. :)
2019. nov. 19. 19:01
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Ezen én sem látok. Az meg hogy kinek mikor mutatja ki az erősen függ a ciklus hosszától, én a 25. napos ciklusommal a nem várt napja után két nappal teszteltek csak halvány pozitívat, szóval ez sem feltétlenül teszt függő
2019. nov. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tegnapra nem vártam. Ma csináltam mèg egy one stepet. Holnap próbálkozok valami másik fajtával. Ilyen a mai:

[link]

2019. nov. 23. 10:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi ujsag teszteltel azota?
2019. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
3 nap kèsèssel megjött. Megfogadtam,hogy többet nem tesztelek nemvárt előtt. Ha látok valamit esetleg rajta,akkor felcsillan egy kis remèny,aztán meg nagy a koppanás,ha megjön.
2019. nov. 28. 16:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Enis igy jartam a mult honapba!!! pedig eros pozi volt a tesztem es megis megjott.

Ebbe a honapba megint de most csak halvany pozi volt 2 nap keses utan megint megjott...:(

De kitartas egyszer csak osszejon.

2019. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!