Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inszemináció után. Vajon...

Inszemináció után. Vajon mikor jöhetett össze? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
09.30-án volt inszeminációm. 10.14-én negatív lett a hcg vérvételem, 10.19-én megjött a menzeszem, ami csak max 3 napig tartott és csak kis mennyiségű volt a vérzés, inkább csak barnázás. Akkor voltam vérvételen megint és mivel magas lett az ösztrogén szintem ezért nem kezdhettük megint a következő inszeminációt. A napokban kellett volna megjönnie, de valamiért ma rámjött, hogy csinálok egy terhességi tesztet és pozitív lett, meg az utána lévő 5 is. El sem hittem, sőt még mindig nem hiszem el! 7 év után! Az érdekelne, hogy volt-e valaki hasonló helyzetben? Illetve vajon mikor eshettem teherbe?

2019. nov. 20. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Nem tök mindegy? Lényeg hogy végre sikerült! Mi 6 évet vártunk rá.. Mi se tudtuk hogy jött végül össze. Épp lombik előtt álltunk volna.

Jó egészséget, boldog baba várást!

2019. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen☺ de igen tényleg mindegy csak hát úgy kíváncsi lettem😁
2019. nov. 20. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!