Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti vérzés...

Terhesség alatti vérzés lehetséges okai 2. trimeszterben?

Figyelt kérdés

14 hetes vagyok, tegnap elkezdtem vérezni (élénk pirosan), rohantam az ügyeletre, megnéztek, babával minden rendben, uh semmi rendelleneset nem mutatott, a doki tulajdonképpen nem tudta megmondani, hogy mitől véreztem.

Azt mondta lehetett hematóma (amit kétlek, mert azt a 12 hetes uh-n szerintem látni kellett volna, de nem láttak semmit). Közrejátszhatott esetleg az, hogy ha nem lennék terhes akkor most kéne menstruálnom?

Ha valakinek van egyéb tapasztalata légyszi ossza meg velem! A vérzés azóta ,,elmúlt", átváltott enyhe barnás pecsételésbe, rutascorbint kell szednem, de ennyi.


2019. nov. 21. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
16 hetesen élénkpiros vérzésem volt, mi is rohantunk a kórházba, kiderült, hogy elpattant egy hajszálér (első terhesség) 21. héten vérzés, persze kórház, kiderült,hogy hüvelygyulladás okozta, kaptam rá hüvelytablettát. (második terhesség).Ha a doki azt mondta, hogy minden rendben van akkor fogadd el, ne idegeskedj miatta, mert az csak ront a helyzeten.Pihenj sokat!Minden jót kívánok!
2019. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!