Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Norcolut utan nagyon keves...

Norcolut utan nagyon keves verzes?

Figyelt kérdés

Norcolutot irt fel a doki mert 3 hete vereztem es 17 mm volt a mnyhartya, most 4 napja mar abbahagytam, de csak pecsetelek 3 napja, semmi normalis mensi nincs. kedden megyek vissza dokihoz, ha mas nincs kuret..

Kezdodott masnak is igy a gyogysuer utan a verzes?


2019. nov. 21. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem még 3 napi adag van vissza még nem tudok tapasztalatot írni. Én 2 hetente 2 heteket véreztem.
2019. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Es neked milyen vastag volt a mehnyalkahartyad?

En verzek mar, nem csak pesetelek, de ez ahhoz kepest, hogy ijesztgettek fajdalmas eros verzessel, semmi..

2019. nov. 22. 22:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Most voltam dokinál múlt hét csütörtökön 3.7mm volt akkor. Ma már neki álltam pecsételni pedig elvileg gyógyszer után kellete 1 hét múlva
2019. nov. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En itt olvastam sokaknal h megjott a szedes alatt.. nekem mar durvan megjott azota. Viszont jol gondolom h te pont az ellenkezoje miatt kaptad? A vekony hartya miatt?
2019. nov. 24. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. Azért kaptam mert 2 hetente 2 heteket véreztem de volt hogy 18 napig is.

Alap pco+ ir vagyok. 2 pici lányom van spontán. A kicsi 21 hós és szülés után csiszre napra pontosan beállt ami a nagyobbik lányom előtt se volt jellemző.

Szülések előbb felért egy disznóvágással nagyon szenvedtem a pms-től.

Most 6 hónapja elkezdett szépen kicsúszni 10-12-14-18 napokra.. Pecsételek napokig majd 1-2 napig nagyon durván ömlik 20 percet se bír az extra tampon majd megint csak pecsételek a végtelenségig.

2019. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és nem tudom Te hogy állsz de én rendesen felületem egy érzelmi hullámvasútra ettől a gyógyszertől.
2019. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem szules elott se volt durva a mensi, de most joforman nem erzem.. en is ereztem a gyogyszer mellett, hogy valami nem kerek :D sirtam volna egesz nap legszivesebben.. mint terhesseg elejen kb. Nekem azota mar el is mult. Nem volt olyan durva mint amire szamitottam.. remelem levallt ez a vastag nyalkahartya..
2019. nov. 29. 15:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nap gyógyszer után megjött ez a 3 napja. Első nap görcsöltem de nem volt vészes bár már 5 éve görcsmentes vagyok. Most végre nem pecsételek helyette ömlik. Remélem nem fog 7 napig eltartani
2019. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!