Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok de alig...

5 hetes terhes vagyok de alig eszek napok óta, miért?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete derült ki hogy terhes vagyok, voltam nőgyógyász dec. 3-an megyek vissza ujra.

20 éves vagyok és félek ettől az egesztol nagyon..

Viszont ami nagyon zavar hogy napok óta szarul vagyok hányingerem van és egyszerűen bármilyen kajára rá nézek nem jön meg az étvágyam vagy ha eszek is valamit akkor mindig elő jön olykor olykor az a hányinger érzés úgyszintén gyomor fajas is, alhasi gorcseim vannak napi szinten kb folyton ezáltal szintén nem vagyok jól...

Amit tudni kell hogy 13 mm-es szabályos petezsak, benne szikholyag és embrio telep látható. Szívműködése nem regisztrálható.

Ennek is ugye utána olvastam hogy 6-8 -ik héten esélyesebb hogy lehet hallani szívverést. És hogy ez meg nem jelent problémát.

De eleve az hogy én félek az egesztol és nem tudom hogy készen állok e rá vagy esetleg meg adatik arra minden lehetőség hogy ne szenvedjen hiányt semmiben sem..

Nyilván párom mellettem áll mindenben.

De ez is hogy alig eszek kikészít. Gyengének érzem magam..



2019. nov. 22. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Mert terhes vagy?

Mire számítottál?

Google-n olvass utána a terhestüneteknek.

2019. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Szia én is 20 éves vagyok és 16 hetes kismama. Ne stresszelj ez lehet normális,mármint az étvágytalanság. Van olyan aki mindig eszik és van yan is aki ugyan annyit eszik kb mint terhesség előtt (pl.én). Próbálj sok folyadékot inni és sok gyümölcsöt enni.
2019. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
*olyan
2019. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Pont 5 hetes vagyok én is, és ugyanezekkel a tünetekkel küzdök. Hányni még nem hánytam, de fogytam vagy fél kilót mióta tudom, hogy várandós vagyok :D Amúgy ne aggódj, a baba elveszi, amire neki szüksége van. Max tőled. Terhesvitamint, D-vitamint szedd, a többi meg majd jobb lesz idővel (nekem legalábbis ezt hazudták).
2019. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Egyél. Ennyi. Kevesebb nyafogás, mert ez már nem csak rólad szól. Rólad szólt addig amíg nem védekeztél, most már a gyerekért felelsz. Egyél!
2019. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
83%
Szia, nem kell aggógnód, én ugyan ebben a cipőben jártam, és ma már 4 hónapos a kisfiam. Az első 3 hónapom ilyen volt, csak fogytam és fogytam, hánytam, nem bírtam enni, a kedvenc ételeimet sem tudtam megenni. 3 hónap után már kívános lettem, éjszaka is felkeltem enni, és 20kg-ot szedtem fel, abból már 11 lement és most tökéletesen érzem magam, én is fiatal anyuka vagyok, mi is aggódtunk az anyagiak miatt, de már így vissza gondolva fölösleges volt, nem lesz semmi baj, minden szépen lassan kialakul, minden hónapban megkell venni valamit a babának, mert egyszerre az nagy kiadás, de apránként nem, és jó tanács, nem kell millió ruhát venni, elég egy pár darab mert 1 hét alatt kinövi.
2019. nov. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Hat azert nem oar dwrab kell,ha nem akar minden nap mosni. 7-8 /rugi,body minimum kell. Van hogu egy nap 3 csere lesz. Hasznalatan vegyel. Ujat nem erdemes.
2019. nov. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7! Mi???
2019. nov. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
7-8 db rugdalozo,es body ala ugyanennyi
2019. nov. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!