Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bővebb folyás vagy magzatvízsz...

Bővebb folyás vagy magzatvízszivárgás 25 hetesen?

Figyelt kérdés

A terhesség eleje óta bővebb folyásom van. Hétfőn voltam genetikain "csak" hasi uh-n, minden rendbe volt, előző héten méhszájat is néztek.

Ph-m 8-as.

Napi 1 tisztaságit használok, kivéve éjszakára, de ugye picit vizes lesz a bugyim. A betéten fehéresnek tűnik majd világos sárga lesz.

Saját magam paráztattam be az itteni dolgokat olvasva, hogy szivároghat a magzatvíz is.

Másnak is van több folyása?

Vizelettartási problémám annyi, hogy ha nagyon kell már pisilnem a wc-n már nem tudom "elzárni" .

Sztk-s orvos is meg tudja állapítani ha gond van?


2019. nov. 23. 08:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ami aggaszt az a vizes folyás, a semmiből jön, minimális.
2019. nov. 23. 08:11
 2/11 anonim ***** válasza:
Vegyél a gyógyszertárban ilyen magzatvíz vizsgáló betétet, bocsi nem tudom mi a pontos neve
2019. nov. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem magzatvíz, de patikában lehet venni betétet ami kimutatja ha az lenne.
2019. nov. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ma vennék de azt olvasom, hogy már nem kapni illetve, hogy ha magas a ph akkor ugyanazt jelzi mintha szivárogna.
2019. nov. 23. 08:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden terhesnek van folyása, sőt nem terhesnek is. Szerintem észrevennéd ha a magzatvíz szivárogna, ez nem az, 1 tisztasági betét 1 nap, sima folyás.
2019. nov. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és ez lehet felváltva vizes és enyhén krémes?
2019. nov. 23. 08:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggodsz akkor inkább menny be az ügyeletre,inkább 1 felesleges kör és te is megnyugszol.A magztviz szivárgást jelzö betétröl meg csak annyit hogy amikor engem elöntött a magzatviz akkor pont bent volt a betét és az semmit nem mutatott🤣🤣🤣Pedig rengeteg folyt el egyszerre.
2019. nov. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mikor terhes voltam én is folyton paráztam, hogy folyik a magzatvizem. Egy szülésfelkészítő irományban olvastam egy nagyon jó tippet és én mindig így nyugtattam magam. Leírom, hátha megnyugtat mást is. :)

Papírzsebkendőt kell a bugyiba tenni, ha érzed, hogy jobban szivárog valami. Ha magzatvíz, akkor a papírzsepi 2-3 óra alatt átázik és érzed rajta az édeskés illatot, ellentétben a tisztasági betéttel, ami beszívja és bent is tartja a nedvességet.

39 hetesen kezdett szivárogni a magzatvizem, rögtön észrevettem, hogy az.

2019. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kipróbálom de a sima folyásnál is eláztatja, nem? Hiszen ezért használunk sokan tisztaságit.
2019. nov. 23. 15:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Sima bővebb vizes folyás szerintem egy tisztasági betétet teljesen nem "tölt fel", mármint nálam nem. Ezt neked kell tudnod hogy nálad hogyan van. A világos sárga folyásra nézess rá mert lehet gyulladástól vagy fertőzéstől is, inkább menj orvoshoz többször minthogy baj legyen ebből. A pisi visszatartásra meg az intimtorna tökéletes.
2019. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!