Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23+5 hetes kétpetéjű ikrekkel....

23+5 hetes kétpetéjű ikrekkel. Az egyik baba beteg, a másik egészséges. Kedden kiderült, hogy 1 ujjnyira kitágultam. Azóta kétnaponta vérzek. Kórházban fekszem, infúziót, antibiotikumot kapomk. Bárkinek hasonló esete volt? Ki lehet húzni még 4 hétig?

Figyelt kérdés

2019. nov. 23. 09:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Kulso vagy belso nyilt ki? A beteg baba nem veszelyezteti az egeszsegest,ugy gondolom. A nyilast,szulest kell megakadalyozni es akkor minden rendben lesz. A legjobb helyen vagy,gondolom fektetnek. Ha nem nyilsz tovabb,kihuzhatod. Mit mondanak honnan jon a verzes?
2019. nov. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
57%
Ha jól fejlődnek, és nem kezd el szivárogni a magzatvíz akkor akár a végéig is eljuthatsz.
2019. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Sok pihenéssel, fekvéssel magnéziummal igen ki lehet húzni tovább is.Próbálj meg nem idegeskedni.Nagyon szorítok!



Off: Azon gondolkodtam, hogy sok orvos nem is csinál manuális vizsgálatot terhesség alatt, max. a vége felé.Ultrahangon is látszik ha nyílik a méhszáj?

2019. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Utolso,a belso mehszaj latszik huvelyin mm pontosan,a.kulso csak betapintassal.
2019. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Egy ujjnyira vagxok kívül brlül kinyílva.a beeg baba vize elfolyt majdnem teljesen ma.a szülés nem indult be.várunk,hátha még egy darabig kihúzzuk egyben.rettegek,hogy azvegészségeset is elveszítjük.
2019. nov. 23. 18:12
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, imádkozom értetek!
2019. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom kérdező!Én is imádkozom értetek, hogy minden rendben legyen!!Orvosok mit mondanak?Bocsánat ha tolakodó a kérdés, de a beteg babának milyen betegsége van?
2019. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon izgulok értetek! És a legjobbakat kívánom! Az én fiam is koraszülött lett, tudom mit jelent ilyenkor minden nap és milyen aztán egy inkubátor mellett állni. Nagyon jó lenne ha sikerülne még 4 hétig egyben lenni. De sajnos ez ilyenkor nagyon sok idő, és nagyon lassan telik. Viszont minden egyes egyben töltött nappal nő az esélyetek, esély mindenre!


Melyik kórházban vagy? Általában a kórházaknak van saját PIC fb csoportja, érdemes lehet belépni és informalodni hogy mi a rendszer az adott kórházban. Hány óránként kell fejni, családbarát-e a PIC vagy sem.


Remélem még jelentkezel!

2019. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Miskolc megyei.élettel össze nem egyeztethető fejlődési rendellenesség
2019. nov. 23. 22:04
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Jaj Istenem! :( Én is mondok egy imát értetek!
2019. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!