Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27hetes vagyok neha erőssen...

27hetes vagyok neha erőssen érzem a szívdobogást. Vérnyomásmérőn normális értékek de az utolsó a pulzus van, h.90fölé megy. Ez normális vagy ezzel kezdenek valamit az orvosok? Nem szeretnék gyógyszert szedni.

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 03:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hugomnak volt a masodik terhessege alatt ilyen, neki azt mondta az orvos, hogy elofordul ilyen. Szules utan nagyjabol visszaallt minden.
2019. nov. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amig 100 alatt vagy akörül marad az nirmális.



Nekem is van, olyankor le kell ülnöm...


de a vérnyomásom a normálisnál alacsonyabb (100/65.....90/60)


De ez is rendben van

2019. nov. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
31 hetes vagyok,nekem is ez van.Doki azt mondta terhesség alatt megemelkedik a pulzus.Azt mondta normális.
2019. nov. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első fiammal is és most is 120as pulzusom van. Nem érzem de mindig ennyit mérnek. A védőnő és az orvosom szerint is normális terhesen. Semmi gondom nem volt / most sincs vele. Gyerekek is jól vannak..
2019. nov. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt. Egy hónapja szültem, azóta nincs erős és gyors szívdobogásom. Semmit nem kaptam rá terhesség alatt sem.
2019. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ikerterhes vagyok. Ilyenkor elvileg meg magasabb lehet a pulzus.

Na most nekem nyugalmi allapotban felmegy siman 130ra,de en rosszul is vagyok tole.

Ha nincs tuneted,meg rosszullet akkor nem kell foglalkozni vele.Legalabbis a kardiologian ezt mondtak.

En viszont kaptam ra gyogyszert

2019. nov. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!