Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pici barna darabkák a hüvelyvá...

Pici barna darabkák a hüvelyváladékban. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap és ma is volt egy pár pici barna darabka a folyásomban csak ami épp meglátszik a wc papíron. Hülyén fog hangzani, de mintha "koszos" lett volna. (Tisztálkodok rendesen mielőtt még valaki előhozná!) Szóval nem tudom mi ez. Kb 5 hetes terhes lehetek kapok 3x2 utrogestant. Lehet, hogy nem elég és az a baj? Vagy valami más lehet? Esetleg csak valami apróság? Nagyon félek nehogy baja legyen a babámnak. 7 év után sikerült és volt már egy vetélésem szóval félek mindentől. Attól is ha görcsölget a hasam, attól is ha nem. Szerdán megyek dokimhoz uh-ra, de olyan mintha egy örökkévalóság lenne még addig. Valaki tud segíteni mi lehet? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. nov. 25. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudunk segíteni, itt csak találgatni fogunk. Mindenképp nézesd meg magad. Én most a 34.hétben vagyok 32 hetesen tapasztaltam ilyet, megnézték a babát, megvizsgáltak engem, semmi rendellenesseget nem találtak, de csak így tudtam megnyugodni. Irány a doki és szorítok így ismeretlenül is, hogy minden rendben legyen.
2019. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem várnék szerdáig ezzel. Minimum telefonálnék egyet a dokinak, és megkérdezném az ő véleményét, nem a gyakoris okostojásokét
2019. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokmindenkinek van ez!Én azért elmennék a dokihoz!
2019. nov. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze mindenképpen menj el orvoshoz, de ilyen fiatal terhességnél a progeszteron pótláson kívül nem igazán tudnak mit csinálni.Esetleg szedj még Rutascorbint.Minden jót kívánok!
2019. nov. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel az orvosodat és kérdezd meg

Szerdáig ne várj, ezt ma most azonnal kb

Addig feküdj, magnéziumot szedj, e vitamint és folsavat

2019. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!