Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt, barátcserje?

Pozitív teszt, barátcserje?

Figyelt kérdés

Ennek a ciklusomnak az elején kezdtem el szedni a barátcserjét, reménykedve, hogy segít majd (volt már vetélésem).

Mostanában kellett volna megjöjjön, van már két pozitív tesztem.

Több helyen olvastam, hogy abba kell hagyni a barátcserje szedését, nem lesz gond, hogy hirtelen már nem szedem többet?

Másik kérdésem, hogy normális-e, hogy egy hete nagyon erősen ráz a hideg, főleg most a pozitív teszt óta, éjszaka is felkelek rá, tudom hogy ilyenkor megemelkedik a hő, de legutobb nem volt ilyen problémám.

Nagyon szeretnénk már babát, azért ez a kis aggodás.



2019. nov. 29. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom nem azabad terhesen tovább szedni. Esetleg nézess progeszteron szintet és akkor adnak pótlást ha szükséges.
2019. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én két hónapja szedtem mikor pozitív lett a tesztem abbahagytam,mert mindenhol azt írják terhesen nem szedhető. Nálunk a hirtelen befejezés nem okozott gondot.
2019. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En is abbahagytam azonnal, nem lett baja a babamnak.
2019. nov. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor abba hagyom a szedését.

2019. nov. 30. 09:12
 5/6 0807 ***** válasza:
100%
Én még aznap reggel 1 db ot bevettem amikor megtudtam hogy baba van , de utána olvastam hogy nem lehet szóval este már nem vettem de , de azóta semmi probléma :)
2019. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A feltett kérdés óta én sem szedem. :)
2019. dec. 1. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!