Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. hetben normalis, hogy...

35. hetben normalis, hogy nincs energiam semmihez?

Figyelt kérdés
Mindig aktiv voltam, nem sokat lustalkodtam eletemben. Most nem ismerek magamra, harom lepes utan ki vagyok faradva, mintha 10 km-t lefutottam volna kb, mondjuk van is mit cipelnem, a babam 2 hettel ezelott mar 2600 gramm volt... egesz nap csak aludni tudnek, viszont ideges vagyok, mert nem tudok a haz korul se dolgozni semmit. Ez mindenkinel igy van?
2019. nov. 30. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Normális. Nem, nem mindenkinél van így. De ettől még normális. Ne tegyél olyat, ami nem esik jól, ne kockáztass!
2019. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat en az utolso napokba voltam mindig kimerulve nagyon durvan. Megmozdulni alig birtam szoszerint, meg sirhatnekom volt folyton sehogyse volt jo. Viszont 35 het korul meg takaritgattam napiszinten az egesz ketszintes hazat. De egyebkent teljesen normalis ez mindenkinel máshogy van :) ne aggodj
2019. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem ez a 2. babaval jott elo mar a 31. hettol.
2019. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális, mindenkinek más a terhessége. Nekem voltak a vége felé jobb időszakok, most a 39. hétben viszont már tényleg nagyon nehéz .. kibírjuk :)
2019. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 khniki ***** válasza:
100%
Én már swmmit sem bírtam csinálni, itthon gubbasztottam a kanapén egész nap. Aludtam nappal is többször.
2019. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én 36 hetes terhes vagyok épp, energiám az van, nem is tehetem meg hogy feküdjek mert van egy 3 éves fiam, de azt kétszer meggondolom hogy felallok az ágyról, vagy mikor a szőnyegre leülök vele játszani hát a felállás egy vicc :D az ágynemű húzásnál lihegek a végére, a felül töltös mosógép aljáról a ruhát már alig tudom kivenni, ha nem az apukája janrm én fürdetem a fiunkat nem tudok lehajolni a kádba hozzá, csak úgy érem el kényelmesen ha leülök a samlira, totyogok mint a pingvin szóval viccesen nézek ki de mindjárt vége :) kitartás neked pihenj amennyit tudsz, ameddig még tudsz😅😅
2019. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!