Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39. hetes kismama vagyok, a...

39. hetes kismama vagyok, a nalokban vettem észre h lila csikok jelentek meg a bal es jobb oldali csipomon vizszintesen. Mit tehetek ellene? Fog halványodni? Lehet meg tobb lesz belolle? Ki mit kent ra? Bio oilt hasznalok 8hetes ko óta.

Figyelt kérdés

2019. dec. 2. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit... majd idővel elhalványodik. Kenjed azért és igyál sok folyadékot hátha nem lesz több.
2019. dec. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Derwer ***** válasza:
100%

Striának hívják. Természetes dolog, ha hirtelen vesztesz súlyt vagy hirtelen növekedik a súlyod. (súly=térfogat) Ilyenkor a bőr nem tudja lekövetni a változást, emiatt megreped a szerkezete. (nem nem szakad ki sehol ;) )


A terhesség során ez természetes. Elmúlni nem igazán, csak halványulni fog. (Az én feleségemnek a tejbelöveléskor lett nem egy a mellén)

Különböző kenceficék segíthetnek, bár nem tudom, hogy valójában mennyit érnek.

2019. dec. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is szülés előtt pár nappal jelentek meg, de rá fél évre el is múltak. Kenjed, a bio oil jó erre, esetleg ha van kedved pluszban körömvirag krémmel kenni, az sem árt. Igyál sok folyadékot és e vitamint szedj, ez segít a bőr regenerálásban
2019. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szules utan kollagen tabletta a legjobb.
2019. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!