Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül gyereket vállalni?

Egyedül gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyereket, de a párom nem. Én nagyon ragaszkodnék a gyerekhez, egyedül is képes lennék felnevelni. Arra gondoltam, h nem védekezek innentől fogva és ha terhes lettem, elhagyom a párom, ha akkor se akar gyereket.

2019. dec. 2. 17:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Oké csak ezek után gerinctelenség lenne bevasaltatni rajta a gyerektartást.
2019. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondjuk azért ne... Inkább hagyd ott, keress valaki mást, akár csak arra, hogy gyereket csináljon (persze előtte ilyenkor vele is tisztázni kell, hogy csak arra kell és nyilván nem kérsz majd gyerektartást). Még ez is tisztább dolog. Azért gondolj bele a másik helyzetébe is, ennyire nem lehetsz önző.
2019. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem önzőség sztem.
2019. dec. 2. 17:22
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Azért neki is van beleszólása, hiszen mégis csak az ő gyerekéröl lenne szó. És igen, a gyerektartást pofátlanság lenne behajtani tőle. Inkább akkor menj spermabankba, az nem ennyire gerinctelen megoldás.
2019. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%

Pedig önzőség.


A gyereket bántod vele. Neki szüksége van egy olyan apára, aki várja őt és szereti.


Ha ettől meg akarod fosztani, csak hogy babázhass,az részedről undorító.

2019. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Ha egyenes akarsz lenni, akkor beszéld meg vele, hátha úgy belemegy, de ne a háta mögött intézd, ez is önzőség. Meg amúgy is, ha ennyire nem egyezik az életfelfogásotok, miért vagytok együtt? Keress egy olyan pasit, akivel tudsz gyereket vállalni.
2019. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem kérnék gyerektartást.
2019. dec. 2. 17:31
 8/27 anonim ***** válasza:
67%
Eleve hátrányból indítani a gyerekedet, rohadt nagy önzőség. Mivel -akár hiszel benne, akár nem és nem mellesleg nem hit kérdése - egy ilyen lépés, és hogy szerető apa nélkül nő fel (plusz ki tudja hogy fogod kommunikálni a gyerek felé, hogy nincs apja...), az pszichésen durván befolyásolja kb az egész életét.
2019. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ha lesz párom aki elfogadja, h van gyerekem, végülis lenne apja. Semmi hátrányt nem szenvedne
2019. dec. 2. 18:10
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
Akkor mi a xarnak rakod fel a kérdést ha rohadtul csőlátású vagy? Mit vártál, dicséretet?!
2019. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!