Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a trend, h 20-23 évesen...

Ez a trend, h 20-23 évesen szülnek a lányok?

Figyelt kérdés

2019. dec. 3. 17:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez nem trend. Van, aki fiatalom szeretne anyuka lenne és van, aki nem.
2019. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
74%
És ez téged miért zavar? Én is 23 évesen szültem. Most 32 vagyok, van saját ház, saját autó, jól fizető munkahely, szóval mi a problémád vele? Ja, és mindenért mi dolgoztunk meg, nem kaptuk az árát, nem örököltük.
2019. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy vkinél trend, de más oka is lehet.
2019. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
70%
Ezzel mi a baj? 20 felett miért ne szülhetne?
2019. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Sztem még ilyenkor nem érettek a gyerekre, még szórakozni, tanulni, dolgozni kéne.
2019. dec. 3. 18:08
 6/36 anonim ***** válasza:
83%
Figyi, én szórakoztam tizenévesen, dolgozni meg dolgozom 19 éves korom óta, utána szültem, azóta pedig ismét dolgozom. Ha nekem nem gond, nehogy már te mondd meg, hogy hogy kellett volna csinálnom. És köszönöm, elég érett voltam. Az, hogy te nem, az a te bajod, de szerintem ne akard helyettem eldönteni, hogy számomra mi a jó és mi a helyes. Köszönöm!
2019. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ez a trend. Sokan szülnek 23 alatt meg 35 felett, a kettő között kevesebben.
2019. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
43%

Ha megvannak hozzá az anyagi és szellemi/lelki feltételek, akkor miért ne. De sajnos a legtöbb fiatalon szülő nő csak potyogtatja magából a gyereket, minden háttér nélkül. Ez a fiatal apukák többségére is igaz. Nem mindenkire, de a többségre. Ugyanis nem hiszem, hogy sok olyan ember lenne, akinek 20 évesen már van háza vagy lakása, és félretéve mondjuk pármillió forintja. Én személy szerint addig nem fogok szülni, amíg nem tudom mindenből a legjobbat adni neki(legyen szó játékról, iskoláról, utazásokról, vagy akár arról, hogy majd tudjak neki segíteni elindulni az életben, ha felnő).


Nekem szörnyű érzés, hogy a szüleim nem gondoltak a jövőmre, így gyakrolatilag a nulláról kell elindulnom. Míg mások lakást, autót stb kapnak a szülőktől. Nem akarom, hogy az én gyerekem is úgy járjon, mint én. De sajnos sok buta ember van, akiket nem érdekel a gyerekük sorsa, “csak legyen mert aztán kifutunk az időből”.

2019. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm 20 és 22 évesen szült, én 29 évesen, másik barátnőm meg 38 és 40 évesen. Mindhárman elégedettek vagyunk a helyzetünkkel.
2019. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
71%

Egyébként az emberek, emberek. Azok most is és azok voltak 50 éve is. Az én szüleim korában mindenki ennyi idősen, vagy még fiatalabban szült. És mitől voltak ők érettebbek? Elárulom, hogy semmivel. :)

Azért megkérdezném, hogy te hány éves vagy, hány évesek a szüleid, netán a nagyszüleid és akkor beszélgetünk tovább. :)

2019. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!