Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes várandós vagyok....

31 hetes várandós vagyok. Alig van energiám egész nap tudnék feküdni, pihenni. Nektek is nehezen viseli a férjetek, ha nincs elvégezve a házimunka, mint azelőtt?

Figyelt kérdés
Ötödik babát várom. Fáradt vagyok, kimerült. Nincs erőm porszívózni, mosogatni, gyerekek után pakolni. A férjem minden este idegesen jön haza, hogy kezdődik a második műszak.

2019. dec. 4. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem, az én férjem normális.
2019. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Az én férjem kitakarított mikor terhesség elején baromi fáradt voltam mindig. Pedig nem egy szent, de szerintem alap, hogy segít ha szükséges.
2019. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Rosszul választottál férjet ráadásul bevállaltál egy 5. gyereket. Pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el :/
2019. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ő is megcsinálja, amit én nem csináltam meg aznap, csak éppen idegeskedik közben. De régen nem volt ilyen mikor őt választottam.
2019. dec. 4. 21:47
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Hat sajnalom. Anyukad nem tud segiteni? Vagy takaritono,ha van keret. Fogd be a gyerekeket. Pakoljanak ossze,mar egy harom eves is ossze tud pakolni,ha akar. Az en otevesem ki be pakolt a mosogato,mosogepbe,kivette a hutbol a kajat,osszepakolt,segitett. A tobbiek itt pedig nagyon empatikusak... Es mitol vagy faradt ennyire? Nekem fekudni kellett 3 honapig. Ferjem mondta,hogy majd mindent csinal,haaat,nagyon gyorsan vett robotporszivot,egy aldas. Telefonrol bekapcsolom es magatol raul a toltore,ha vegzett. Kitartast!
2019. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
A férjed vislekedése nem normális. Minek 5 gyerek, ha ennyire stresszeli a helyzet? A nagyok már simán tudnának segíteni neked. Nekem az 5 évesem mindent megcsinált reggel, mikor ketten voltunk és kiszakadt a gerincsérvem, hogy mozdulni sem tudtam. (nem, nem emeltettem, mielőtt félreértené bárki is és nem szoktam csicskázatni).
2019. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, lehet én is ideges lennék, mivel 4 gyerekkel se bírnék idegileg...


No, de a házimunka miatt sose nézett rám csúnyán. Nyilván a férjem is itt lakik, eszik, iszik, szrik, mint mindenki más, tehát nem tesz úgy, mintha ő lenne a ház ura, aki majd megmondja mit kell csinálni az asszonynak! Eltakarít maga után, a kölykök után,sőt ha úgy van utánam is. Igen, munka után is.

2019. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Helyettem mindent megcsinalt.

5 gyerek? 5, tenyleg?

Biztos van mit pakolni 😵

Mindketten akartatok a babat?

Milyen megfontolasbol szul vki 5. -et ?

Jo durva lehet, kitartast.

2019. dec. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A megfontolás ugyanaz mint amikor valaki egyet vagy kettőt szül. Imádom őket. Ők az élet értelmei. Persze a férjem vonakodott hogy még egy legyen, de mégis belement. Robotporszívót én is szeretnék. A gyerekeket is igyekszem bevonni hogy segítsenek. De így sincs ragyogó rend és tisztaság. Anyu a gyerekeket cipeli a külön órákra, tőle már nem kérhetek többet, így is sokat segít. Nemtom miért vagyok kimerült. Biztos a pocak baba elveszi az energiám. Lihegek ha kipakolom a szaritogepet vagy elpakolom a ruhákat. Már ezek is megterhelnek.
2019. dec. 5. 07:45
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Hát figyelj, a férjed reakciója normális. Dolgozik egész nap, viszi a hátán a családot. Hidd el nem erre vágyik, hogy haza ér és dolgozzon tovább. Mi nők mások vagyunk. Mi is végzünk házimunkát mikor haza érünk de mi biológiailag mások vagyunk. Írtad hogy ő vonakodott még egy babától. Sok neki, sokk neki érted? Természetesen pihenj, ez a dolgod most. De köszöntd meg a férjednek a gondoskodást, és hogy kitartása van veletek. Hidd el férfi létére nem kis dolgot tesz érted. Morog, jó hát te meg legyél kedves. De sokan teveszmébe vannak a rózsaszín filmek miatt hogy a férfi arra való hogy dolgozik, helyettünk végzi a házi munkát, stb. És ezt tegye nagy mosollyal. Kérdezem, hogy akkor ők nem jogos a mondják azt amit mi? Hogy minek nekem a nő csak rá is mosogatni kell. Ugyanaz csak pepitában. Kicsit gondold át, és becsüld jobban amit értetek tesz. Nem sok az ilyen férfi ekkora család mögé oda állni akkor is ha morgolódik. Jó baba várást ☺️
2019. dec. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!