Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit kell mozognia egy 38...

Mennyit kell mozognia egy 38 hetes magzatnak?

Figyelt kérdés

Kicsit aggódom, mert egyre kevesebbet mozog a babám. Nem tudom hogy normális e, a védőnő meg sosem ad normális választ (fiatal is és gyereke sincs), csak a tankönyvi dolgokat próbálja mondani...

Sok kismama mondja hogy neki nagyon bugizott ilyen idősen.

Már nem olyan sűrűn mocorog, bár néha már fáj is, ha mocorog, mert mindig ugyan azon a helyen nyomod.

Ez normális?



2019. dec. 5. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Normalis mert kevesebb a helye. Azert a 10 mozgás/ nap legyen meg.
2019. dec. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En 37.heten vagyok,nekem is egyre kevesebbet mozog. Inkabb feszkelodik,kinyom. Nagy rugdosas nincs. Allandoan keltegetem szegenyt. Azert vannak aktivabb napok,de ideges vagyok,orulnek ha mar kint lenne. Elvileg amig az nst rendben,addig minden o.k. A napi 10 azert boveb meg kell legyen,szerintem.
2019. dec. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én néha megbökdöstem, akkor akkorákat rúgott vissza hogy beleszédültem😅de már nagyon kevés helye van mozogni..
2019. dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A 10 bőven meg van! Nst is rendben. Csak fura, hogy már nem úgy mozog ahogy eddig.

Sűrűn van ugyan abban a pózban. Legtöbbször a jobb oldat nyomkod szinte ugyan ott. Ilyenkor már ennyire nem szoktak mozogni, hogy pl a lábát a bal oldalra tegye?

2019. dec. 5. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is 37.hetes terhes vagyok, kevesebbet mozog, ugyanott nyomja ki magát (jobb oldalt teljesen oldalt illetve jobb oldalt köldök felett kicsivel)

Nem rúg már inkább kinyomja a lábát popojat

2019. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is jobb oldalt nyomja.ki magat,ezert csak bal oldalon tudok fekudni.
2019. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊 Megnyugodtam!
2019. dec. 5. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!