Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babának?

Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kínos kérdéssel fordulok hozzátok! Nemsokkal ezelott egyurt voltunk a parommal es oralisan kielegitett... aztan felora mulva kozolte hogy faj a szaja es herpesze lesz..10 perc mulva ki is jott egy holyag az ajkan. Nekem meg sosem volt. 8 hetes terhes vagyok.. felek lehet e baja a babanak ettol?

2019. dec. 6. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
:s en biztosan felkeresnem a dokimat hetfon es elfelejtenem a terhesseg alatti nyalakodast.
2019. dec. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked volt mar elotte herpeszed? Csak akkor veszelyes, ha terhesseg alatt kapod mega virust.
2019. dec. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én írnék vagy telefonálnék a dokinak! Ha kezelve lesz, nem hiszem gond lesz belőle! :)
2019. dec. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Igen lehet.
2019. dec. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem sosem volt még herpeszem. Nem tudom elkapni,mármint kijönni nemtud rajtam. Hogy magát a vírust attól hordozom e azt nem tudom. Hétfőn felkeresem az orvosom remelem nem lesz semmi baj addig :(
2019. dec. 7. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!