Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem tudom àtaludni az...

Miért nem tudom àtaludni az éjszakàt?

Figyelt kérdés

Màr 2 hete (kb akkor történt a fogantatàs)nem tudok aludni. A melleim be vannak duzzadva, mondhatni hogy non-stop hànyingerem van, de hànyni nem hànyok

Ezek normàlis tünetek?


2019. dec. 7. 03:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Normálisak, csak nem a terhességtől vannak.
2019. dec. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Bár nem az elején, hanem mindkét terhességm közepétől volt nálam is egy álmatlan időszak. Éjjel 2-kor kipattant a szemem és órákig nem bírtam visszaaludni. Reméltem, hogy ez segít majd akkor, mikor a gyerekekhez kell éjjel kelni (egyébként nagyon jól alszom), de nem. Szülés után elmúlt.
2019. dec. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is van ilyen főleg ha alszok délbe a fiammal. Éjjel 2 körül kimegyek pisilni és 2-2,5 órát lesem a plafont. Nekem nem fáj semmim csak sok mindenen jár az agyam. Nem biztos hogy a terhességről van. Nem egy tipikus terhes tünet.
2019. dec. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, közben utànaolvastam. Megnyugodtam:

[link]

2019. dec. 7. 07:32
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha két hete volt a fogantatás, akkor kb most kezdenek termelődni a hormonok. De neked már akkor koraterhes tüneted volt, mikor a pasi lemasászott rólad. Nyilván.
2019. dec. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Van, aki màr a fogantatàs pillanatàtól érzi a jeleket.Nem vagyunk egyformàk. Egyébként 10 éve vagyok fêrjnél és màr nagyon vàrtuk a babàt, kérlek ne degradàlj! Kössz.
2019. dec. 7. 11:26
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A 10 év alatt az eszed nem lett több.
2019. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
11? A fogantatás pillanatától? Jajj milyen cuki kis butus vagy. Olvass utana az emberi szaporodásnak mielőtt gyereket akarsz.
2019. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, van aki megérzi. És higyjétek el, nàlam több könyvet kevesen olvastak a babavàràs têmakörében. Nem kell egyből tàmadni, azért mert valaki érzékenyebben reagàl dolgokra mint ti. És bocsànat, hogy el kell keserìtselek, de az életben nem minden úgy működik, ahogy a könyvekben le van ìrva. Minden ember màs, minden terhesség màs. Aki csak kötekedni jön a kérdésem alà, az keressen inkàbb màs szórakozàst.
2019. dec. 7. 12:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni jöttem. De a fogantatást biológiailag nem lehet érezni. Max beképzeled.
2019. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!