Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi fájdalom, haskeményedés...

Alhasi fájdalom, haskeményedés? Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Pár napja tart. Reggelre mindig jobb, de délután újra kezdődik az alhasi fájdalmam, előfordul, hogy kontrakció is társul hozzá, viszont az nem erősödik, csak fáj. Elkezdtem több magnéziumot szedni. 1 hét múlva kell dokihoz mennem, vagy ne várjak addig? Eddig minden rendben volt a terhességem alatt. 28hkm
2019. dec. 9. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én is 28hetes vagyok.Ugyan ezekkel a gondokkal.Azt mondták nekem,hogy normális.Szalagok nyúlnak,baba ahogy helyezkedik,súly minden kiválthatja.Meg ha belegondolsz elég kis helyen van.Nekem újabban a köldököm fáj gondolom akkor ott van a baba.Én is Magnéziummal,terhes párnával próbálkozom.De az alvás nehezen megy.
2019. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!