Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hét végére 15 kg hízás...

32. hét végére 15 kg hízás mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

Hozzá kell tennem, hogy mindig az orvos a nap eltérő szakában mér meg, ma pl kb ebéd után és csizmában, vastag téli öltözetben... Szerintem ez így nem pontos, főleg, hogy ugyan azokat a ruhákat, nadrágokat hordom mint az elején. Ez akkor így tök pontatlan, nem?

Ennél kevesebbet meg nem is tudnék enni, ugyanis 3 hete savasodom, ég a gyomrom...



2019. dec. 10. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is pont ezen puffogtam pár napja. Reggel megmértem magam +9 kiló, ebéd után a védőnőnél csizmában már +12 lett beírva a kiskönyvbe.. de a körülmény nem érdekli se a védőnőt, se az orvosom (33 hét ikrekkel). Egyébként szerintem kicsit sok a +15 kiló, ne kevesebbet egyél, hanem jobbakat.
2019. dec. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Az utolsó hónapban vizesedni is fogsz valószínű. Szerintem sok.

Az elsővel 16 kilot híztam szerintem az is sok volt. A másodikkal ugyanaz volt az indulosúlyom 11et híztam. Szerintem max 13 kiló reális

2019. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor én is teljes harci díszben mérekeztem digitális mérlegen, bőrdzsekiben, csizmában, farmerben ez nyomott rajtam 3 kg-ot. Ne aggódj, nem lehetett pontos a mérés. Az a 15 kg inkább csak 12. Otthon nincs mérleged? Hát állj rá, aztán az a tuti.😉
2019. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen normalis. :)
2019. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Normalis. En 20 kilot hiztam
2019. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Az én orvosom szülésig 13 kilót "engedett" hízni (szerencsére csak 6ig jutottam)
2019. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

Kicsit sok


De nem elrugaszkodott.


Viszont felesleges a ruhákra fogni1-2 kg már nem oszt nem szoroz.


Nekem a 28 hetesen lett 10 kg most

Első terheség alatt ez 32 hetesen volt a vége pedig 14 kg lett..

2019. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek és minden terhességben más. 3.babát várom, 31.hét, + 12 kg, a második baba 41.hétre jött, + 22 kg, az első 39.héten, + 17kg. Ugyanarról az 54 kg kezdosulyrol, kétszer eddig, a szoptatás során lejött 3 hónap alatt vagy 20 kg a szülés utáni súlyomból és 45 kilós csontvázként járt belém hálni a lélek a szoptatás végére. Így a plusz kilókra ugy erzem, szükségem is volt.

Legjobb barátnőm pici plusszal (10kg) kezdte a 3.terhességet, 6 kilót hízott és a 38.héten szült egy 4,2kg-os babát, most S-es méret lötyög rajta, 3 hetes a gyerek. Az előzőkkel meg kis súllyal indult és a szülések után szedte magát össze.

Másik barátnőm először 25 kilót hízott, vékonyka volt, elég testes lett a szülés után. Szoptatás alatt hízott további 30 kilót. Annak végeztével elkezdett fogyni és tök normál lett, a 2.babával picit moletten lett terhes, csak 8 kilót hízott, de a szoptatás alatt megint 30at. Most hagyta abba és megint megy lefele.

2019. dec. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy az sem, hogy hány kilóról indul az ember, 45 vagy 70.
2019. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!