Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszer negativ aztán pozitiv...

Egyszer negativ aztán pozitiv tesz?

Figyelt kérdés
Volt már valaki úgy, hogy tesztelt és pozitiv lett de csak halványan aztán következőleg negativ? És az egyik negativ tesztem másnapra halvany de szemmel jól látható pozitiv.. Ez miért van? 10es érzékenységűvel csináltam

2019. dec. 12. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert mind negatív csak időn túl olvasod le és/vagy bemagyarázod a reagens helyét halvány csíknak
2019. dec. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendes rózsaszín látható csík. Most is úgy vettem észre, hogy ott volt előttem és rá pillantottam. Nagyon egyértelműnek tűnik. Nézegetni sem kellett..
2019. dec. 12. 01:12
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

Akkor szépen el kell menni orvoshoz aztan majd az megmondja.

A nok azért nem járnak így, mert a normálisabbjanha késik egyszer tesztel vára 7. hetig és elmegy orvoshoz,

Csingcsing taadaam.. Megvan a megoldás. Ennyi ággyal mondjuk kicsit nehéz lesz egy gyereket felnevelni. De megoldod nem?

2019. dec. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Minek kell 8 tesztet ellőni? 2 nap késés után halvány pozitívat teszteltem. Kértem időpontot dokihoz és kész. Ha elmegy a baba az úgyis látszik görcsölés meg vér formájában, de legkésőbb az orvosi vizsgálaton kiderült. Azzal nem fogod megmenteni, hogy csinálsz 6 tesztet.


Ezzel csak magadat idegesíted, hogy a pozitív teszt után még tesztelgetsz.


Az emberi szervezet nem gép, lehet, hogy nem volt elég koncentrált a vizelet mert kimentél este pisilni, vagy csak szimplán nem választódott ki a vízeletedbe annyi hcg, de fogalmam sincs, mert mint írtam én nem tesztelgetek a pozitív teszt után, mert hót felesleges.

2019. dec. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy a kérdésemre válaszoltok.

És le néztek mint egy fogyatékost. Nem mindegy hogy miért csináltam annyi tesztet?! Szerintem nem a ti zsebetekből volt. Másrészt meg azért nem megyek orvoshoz még mert nem tudok. Külföldön élek. És amúgy is hiába mennék ha még nem lát semmit. Túl korai :) 2 napja késik. De szerintem ti jobban tudjátok

2019. dec. 12. 14:10
 6/8 0807 ***** válasza:
100%

Csinálj pár nap múlva 1 et és reméljük erősebb lesz :)

Ne foglalkozz az ilyesféle kommentekkel mint a többi.. 😊

Remélem minden rendben lesz , szorítok 😊

2019. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Most előrébb vagy. Szupi
2019. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgy lesz! Köszönöm szépen!

😊

2019. dec. 12. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!