Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet kapucsínót inni?

Terhesen lehet kapucsínót inni?

Figyelt kérdés

17 hetes és 4 napos a babócám a pocakomba és kb 1 hete minden reggel megiszok egy 3in1 nescafé kavarós kapucsínót de csak tejjel szoktam megcsinalni..nagyon rá kattantam mert annyira finom és jól esik. De eddig soha nem ittam..a kávé illatát sem bírom..Nem dohanyzom arrol le szoktam meg az elején..és kólát is csak kaja után egy kicsit iszok..De ez a kapucsínó 🥰😋😍

De ha barmi baja lenne tőle a kicsinek természetesen nem iszok többet..

Szedem az Elevitet is..

Néha szokott görcsölni a hasam de az azért van mert nem fekszek egész nap mint más ja és van egy 14 hónapos 15 kg kisfiam is



2019. dec. 12. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2 kávét (vagy ennek megfelelő koffeines italt) meg lehet inni terhesen.
2019. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Igen.


De majd jön a NAGYMAGYARANYA és leírja, hogy ő 9 hónapig vizet sem ivott, mert az a biztos.

2019. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg reggelente ittam egy kávét. Ennyi nem árt. Annyit hallottam, napi 200 mg koffein egy kismamánál még nem árt, ebbe 2 kávé belefér.
2019. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 3-4kvet iszok/ittam az első fiammal is. Semmi baja nincs a pocakban lévőnek sem és a 2 évesemnek sem. Nálunk családi vonás a nagyon alacsony vérnyomás 80-90/ es vérnyomásom van ennyi kv mellett is.
2019. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megihatod.
2019. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is megittam napi kettő 2in1-t orvosi engedéllyel, semmi baja a kislányomnak.

Viszont jó ha tudod, miután megszületik a pici, nem ajánlott tehén tejet fogyasztani, mert hasfájâst okozhat a babának. Így mandula tejjel iszom. Közel sem olyan finom, de legalább kétszer annyiba a kerül 😅

2019. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hetesen is lecsúszik még a reggeli Lattem :D
2019. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi bajocskája nem lesz a babócácskádnak a pocikádban a kavarós kapucsínótól 😍😘🥰😍🤗

Az meg tök jó, hogy nem fekszel egy egész napocskán keresztül 17 hetesen, mint mindenki más.

A fiacskádhoz gratulálok!

2019. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!