Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is gyengül a mellérzéke...

Másnak is gyengül a mellérzékenység délután-estére?

Figyelt kérdés
Még kicsi a terhességem és attól félek, ez rosszat jelent. Tegnap óta reggel erősebb, de napközben szinte alig érzem.
2019. dec. 14. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit. Első babámmal estére lett a legrosszabb és korán, már pár napos késéssel ez lett az első tünetem. 6 hetesen olyan rossz volt, hogy alvásnál is rajtam volt a sportmelltartó, napközben rendes melltartó. Zuhany előtt összeszorítottam a fogam, mikor le kellett venni a melltartóm. 8 hetesen enyhült, 12 hetesen elmúlt.

Aztán a 2. terhességem. Nagyon enyhe mellfeszülés reggelente 4-5 hetesen. Napközben-este semmi. Ez is elmúlt kb 6 hetesen. Hát én rémeket láttam. 8 hetesen durvult el a helyzet, szintén csak melltartóban tudtam létezni. És ki is tartott vagy 14 hetes korig kb, ilyen intenzíven.

Mindkét terhességem rendben volt, 2 gyerekem van. Szóval tényleg nem jelentett semmit mikor meg mennyire feszült a mellem.

2019. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Megnyugtató. Nekem is ez a második terhességem. Elsőnél nagyon fájt a mellem, ezért is ijedtem meg most.
2019. dec. 14. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben alig fájdogált vmit, inkább néha be-beszúrt. Most meg 15 hetesen estére le akar szakadni, olyan érzés mint a kezdődő mellgyulladás szoptatáskor. A melegzuhany segít csak.
2019. dec. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem ma reggel megint nagyon fájt, mikor felkeltem, most már nem érzem annyira, hogy elkezdtem mozgolódni. Úgy látszik, nekem a fekvés erősíti, a mozgás gyengíti.
2019. dec. 15. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!