Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen mindenkinek ennyire...

Kitty29 kérdése:

34 hetesen mindenkinek ennyire aktív a babája?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta ma delutánig egesz nap megállásnélkül kepesztett bent a pocakban.most meg csak épp hogy feszíti magát kell ezmiatt aggódnom?feszültebb is vagyok amiert nem aludtam ki magam és hogy kicsit fájdogál a hasam alja
2019. dec. 17. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy most fordul be?
2019. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Változóak a napok. Nekem első babám sokkal aktívabb volt a hasamban, mint a második szóval nem egyformák már magzatként sem. Aztán ugye egyik nap ilyen, másik olyan. Ha éreztél mozgást, minden oké. Amiatt nem kell aggódni, hogy lustább napja van.
2019. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyem is aktiv szerencsere. En ennek mindig nagyon orulok 😊 jo ejszaka szerencsere alszik, szoval ertem, hogy akkor nem repesel. Ma mondjuk nagyon elfaradtunk mind a ketten, mert este 6 es 8 kozott bedurmoltunk, pedig akkor aktiv szokott lenni. De azota boxol.
2019. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 héttel ezelőtt már bevolt fordulva azóta csak van mikor jobb oldalon van a háta van mikor balon próbál kifele fordulni de nekem okoz kellemetlen ejszakakat.november 21 en úgy fordult hogy a lába a szülőcsatornaban volt és rugdalta eleg intenzíven a burkot akkor be is kellett menni mert fajasaim voltak es visszatartották 2 magnézium infuziót kaptam 2 inekciot gorcsoldót aztan estere ki is fordult a labaval onnan mert az nstgepet nem szereti es azt kezdte bokszolni.vannak napok mikor minden rendben de ez az idojaras megvisel minket van mikor nagyon toppon van van mikor epp hogy fent van és mocorog csak nekem rossz helyen van a placenta ami fajdalmasabb amikor megmozdul vagy fordul
2019. dec. 18. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!