Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematóma. Mikor áll el a...

Renike20 kérdése:

Hematóma. Mikor áll el a barnázás? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Volt 5.én egy hatalmas vérzésem előtte is barnazgattam egy hetet azóta meg szinte folyamatosan 2 hete el fog ez állni valaha? 11.hetes vagyok jelenleg. Doki nem tudja megállapítani hogy hol van majd 12.heti genetikain.

2019. dec. 20. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. 13 héten kezdődött a 14. hétig. Utána barnázgattam egészen a 18.hétig, majd elmúlt teljesen. Egészséges kislányom született. Nagyon szurkolok, hogy neked is abba maradjon a vérzés és egészséges babád szülessen
2019. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Mondta doki fél hogy méhszájnál van es az koraszüléshez vezet úgy hogy izgulok most. Akkor neked is kitartott jó sokáig ... Nekem szerencse nem mosta ki babát olyan sok volt.
2019. dec. 20. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:
1# vagyok. Na nekem ezt senki nem mondta pedig ott is volt egy (5cm) es a perzsák melett(12cm). De ennek ellenére 40+1en császároztak, de az program császár volt, mert túl hordtam. "Állítólag ilyenkor ez van" amit kétlek, de mindegy
2019. dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most léptem 13. hétbe talán mintha elmúlna mar egyszer egyszer barnázom csak mar jo lenne mert lassan egy honapja tart.. Remélem én is úgy leszek mint te orvosok csak ijesztgetnek mindig. Most azon aggódom hogy ikreket várok és hasam inkább befele horpad mint nőne :( izgulok h nincs e baj
2019. dec. 27. 06:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy Kérdező? Remélem màr minden rendben.
2020. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
17. hétben vagyunk már tünetmentesen 13. heti genetikain már nyoma sem volt a hematómának :) 30. megyünk 4D re hogy megtudjuk mind a két baba nemét egyik kisfiu másikat még nem tudjuk :) az az érdekes hogy pocakom nem nő mondták nem baj de azért jó lenne már :)
2020. jan. 27. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!