Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, ami miatt mindig ugyanakkor jon meg, mult hónapban megis kimaradt. Azota volt feherfolyasom, most meg valami lett reggelre, ami szerintem pecsételő vérzés. Eloszor 1-2 csepp ver, most meg ilyen barnás folyás. Megjonnie meg tobb, mint egy het mulva kene.

2019. dec. 25. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges! Csinálj tesztet 🙂
2019. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a választ :) kb 3 hete teszteltem, akkor meg negativ volt, de anya is mondta, hogy az elso tesztje neki is negativ volt hugommal.
2019. dec. 25. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy gyenge már a gyógyszer. Hozzá szoktál esetleg és gyengült a hatása! Ismételd meg a tesztet. Ha negatív fordulj orvoshoz, ha pozitív akkor pláne 😃

1# voltam

2019. dec. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tobb, mint harom eve szedem, szóval van esely, hogy gyengült
2019. dec. 25. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Akár most is csinálhatsz ha van otthon teszted 🙂
2019. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!