Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mégis milyen következménye...

Mégis milyen következménye lesz ha többet hízok mint szabad?

Figyelt kérdés

35 hetes vagyok és már 15 kg feljött. Ami sajnos látszik is, és még is kaptam a magamét a dokitól...az eredményeim szépek, a laborom jó, mégis mi van akkor ha túl lépem a megengedett határt?! ( 63 kg-ról kezdtem és 177 cm magas vagyok).

Elore is köszönöm!



2019. dec. 27. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Levágak belőled egy darabot.
2019. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Semmi következménye nem lesz ha egyébként minden rendben. Én az első terhességem alatt 24kg-ot híztam a másodikkal pedig csak 5kg-t.Most vagyok 33 hetes a harmadikkal és 12kg-nál járunk.Nincs két egyforma terhesség mint láthatod ráadásul nem is nagyon lehet szerintem szabályozni ezt a hízás dolgot. Hiába figyelek most is oda mikor mit eszem és hozzá teszem nem eszek többet mint nem terhesen, akkor is volt olyan hónap mikor 3,5kg feljött.
2019. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb a kockázata mondjuk a magas vérnyomásnak vagy a cukorbajnak vagy a mozgásszervi mindenfélének, mint ha tartod az átlagot (de ezeknek utána is tudsz olvasni, ha rákeresel). Ez nem jelenti persze, hogy biztosan "beteg" leszel, sokan száz kiló fölött is miden gikszer nélkül végigviszik a terhességet, más meg soványan is "beletenyerel" mindenbe. Egyébként esetedben mivel elég soványan kezdtél, BMI kalkulátor szerint kb. plusz 5 kilóval lettél volna tökéletesen átlagos, nem sok a 15 kg szerintem.
2019. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez annyira egyéni dolog.. én 16 kilót híztam és 4 hónappal szülés után annyi voltam mint előtte.. de olyan ismerősöm is van aki 20 kilót hízott és ugyanúgy lement minden pár hónappal szülés után... Ha jól érzed magad az a lényeg szerintem! Boldog babavárást!
2019. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem azért, de a dokid nem százas szerintem. Tök vékonyan kezdted a terhességet! Az a 15 kiló egyáltalán nem sok, ha emellett semmi bajod nincsen!
2019. dec. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

En meg 8kg fogytam...

Amugy alapban ha nem vagy hajlamos ra akkor semmi. Szules utan nagyresze lemegy plane ha csak viz.

2019. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, csak fölöslegesen idegesítik vele a kismamákat-ami viszont nem jó.Én átlag súlyról indulva szedtem fel 18 kg-ot, a szülés utáni 9 hónap alatt pedig minden diéta nélkül 22-t fogytam...A fiam most 4 éves, azóta is egészséges, 3100 gr-al született, és az én terhességem is problémamentes volt.
2019. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Első fiammal extra vizesedés plusz 38kg. Azon kívül, hogy szétfolytam és xarul néztem ki semmi egyéb bajom nem volt, 2 hónap alatt lement. Most 38 hetes vagyok plusz 22 kg. Ez van. Nem eszek többet, nem zabálok édességet. Nem vagyok cukros a vérnyomásom tökéletes. Majd lemegy. Nem fogok ez miatt depressziós lenni.
2019. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 khniki ***** válasza:
Summa 20 kg plusszal mentem szülni. 1 hét alatt lement 10, most 3,5 hónapos a kisfiam, 4 kg maradt rajtam.
2019. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!