Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért viselkednek így a mai...

Miért viselkednek így a mai kismamák/anyukák?

Figyelt kérdés

Egyre jobban azt látom, hogy a várandós nők, újdonsült Anyák úgy viselkednek, mintha az Anyaságért kitüntetés járna, és mekkora áldozatot hoznának!

Nekem is van babám, mégsem úgy viselkedem mintha szuper mami lennék,de közben mártirt csinálok magamból...



2019. dec. 27. 20:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Írnál példát?
2019. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Ki csinál így?
2019. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Példa:

Facebook posztok, kéretlen okoskodó " jó tanácsok", amikor más Anya egy várandósnak azt mondja " maaajd ezt meg azt megtudod"... Ezt pl én ezerszer megkaptam, hogy " addig pihenj amíg tudsz, mert évekig nem fogsz"... Gyönyörűen végig alussza az éjszakát a fiam pici kora óta, sosem volt az az extrán sírós vagy nyűgös.

2019. dec. 27. 20:12
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
Egy ilyet sem ismerek!
2019. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
És, ha a tied végigalussza akkor az akié nem és egy nagy szívás neki az első időszak az hazudik?
2019. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
És ez hogy jön ahhoz hogy kitüntetést var? Azért mert azt javasolta pihenj amíg tudsz? Gondolom neki nem volt ilyen szerencséje a saját gyerekével és ezért javasolta.
2019. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Ez csak egy példa volt, nem erre írtam a kitüntetéses dolgot.

De a #fittmamivagyok #anyavagyok #dolgozoanyavagyok netes szennyek szerintem kb ezért kiálltanak

2019. dec. 27. 20:16
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem neked úgy zusammen bajod van más anyákkal.


Ha fitt akkor az a baj, ha dolgozik akkor az, ha pedig javasolja hogy pihenj akkor meg az.


Nézd, az én fiam kb végig üvöltötte az első 3 hónapot, és utána sem lett sokkal jobb. Ha valaki egy ilyen gyerek mellett fitt tud lenni, az joggal büszke magára. Nekem nem ment. És szíve joga megosztani ezt a nyilvánossággal. Én mondjuk nem osztok meg kb semmit, de az más tészta.

2019. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem, nem az Anyukákkal van bajom, azért ennyire nem sarkos a látásmódom, és nem is az zavar ha valaki fitt és büszke rá, hanem sokan AHOGY erre fel kell hívnia a figyelmet és megmutatni. És nem, nem vagyok féltékeny tonna donna én sem!
2019. dec. 27. 20:27
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Azért várnak online felületen kitüntetést, mert otthon valószínűleg nem kapnak semmi kedves szót. Mártír anyákkal én is találkoztam ameddig nem volt gyerekem, éreztették velem hogy ők felettem állnak mert szültek. Hogy én addig nem tudom meg mi az igazi munka, fáradtság, önzetlenség stb..ameddig nincs gyerekem. Kislánnyal áldott meg a sors, a kezdeti időszakon kívül semmi nem volt nehéz, kipihentebb vagyok mint valaha. Mikor összefutottam az egyik ilyen mártír anyával kaptam is az ívet hogy ugye milyen nehéz? Mondon nekem nem😅 persze keresett valamit amibe beleköthet, meg is találta a szoptatásban, de ráhagytam legyen jó napja. A legtöbb anya aki ilyen vagy rettentő fáradt vagy valami más területen nem kap vagy nem tud elismerést szerezni és az anyaságban éli ki magát. A legtöbbjük ilyenkor még a régi baráti kapcsolatait is elhanyagolja.
2019. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!