Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba vagy barátcserje esetleg...

Baba vagy barátcserje esetleg más, ki mire tippel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Utoljára Okt.24-25-26 volt menstruációm,Nov.26-án kellet volna újra megjönnie,illetve tegnap Dec.29-én.

A sztori annyi hogy szeptemberben elkezdtem barátcserjét szedni,pms-re. 2 hónapig oké is volt,sőt 34nap helyett 32napra jött meg mindkétszer.De novemberben már nem jött meg,sem most. December elején teszteltem meg kb most karácsony előtt,minden negatív,így Én a barátcserjére gyanakszom,de annyi helyen olvastam hogy negatívakat teszteltek (volt aki a 11.héten is,közben meg orvos által meg volt állapítva a terhesség),hogy bennem van a para. Nem lenne gond a baba,de ez a bizonytalanság nagyon rossz. Tudom,menjek orvoshoz,de félek. Járt már valaki így a barátcserje miatt? Vagy esetleg baba lehet szerintetek?



2019. dec. 30. 10:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha volt szex, akkor lehet baba, persze.
2019. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nyilván volt :'D Nem vedekezunk sehogy,ezert is az izgulas :)
2019. dec. 30. 11:25
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedtem a barátcserjét,nekem teljesen felborította a ciklusomat.
2019. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hat ennek nagyon orulok :( a pms-em csillapodott,de hogy nem jon meg ez borzaszto :( Vegig szedted? Megkerdezhetem hogy melyik markaet szedted?
2019. dec. 30. 12:14
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem az első barátcserjés hónapomba összejött a baba, úgyhogy bármi lehet, de én már a nem várt előtt pozitivat teszteltem. Amit írsz az szerintem eléggé ritka, hogy negativ teszt több hétig is.🤷🏽‍♀️

Olvastam, hogy vkinek bekavart a barátcserje, nekem csak pozitiv elmenyem van vele. Hangulatom is javult tőle mikor szedtem.

2019. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem annyi a pozitívuma hogy a pms javult. Se mellfeszules,se depi,se semmi,csak az ehseg es a hanyinger maradt meg😁 de ha ezt a durva kesest is az okozza akkor fejre allok.
2019. dec. 30. 12:42
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem is javult akkor a pms, mondtam is magamba ha legalább baba nem lesz, akkor végre jól fogom érezni magam.

Előfordult már ennyi késés? Ha csak most, akkor simán lehet attól is.

Eltolta az ovulációt lehet.

Amúgy most mikor baba lett, mértem a hőmet, mint minden hónapban. Eddig 14. nap körül volt ovu most a 16-17. napon lehetett. Szóval kicsit kitolta nekem is. Mivel pozitivat teszteltem nem tudom, hogy időbe jött volna e meg vagy nem.

2019. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Talan februarban fordult elo,de akkor fel is voltam fazva,masfel hetet kesett. Ennyit utoljara tini koromban kesett, mikor sokat fogytam es felborult minden. 1-2napnal tobbet soha egyebkent,az elmult jo par evben. Izgulok,de tesztet mar nem merek csinalni,mert ha megint negativ akkor tovabb idegesitem magam h mi bajom :/
2019. dec. 30. 14:11
 9/17 anonim ***** válasza:

Hat, en szedtem baratcserjet is (meg myo inozitolt is, meg mehpempot is), a menzeszem sokat kesett, tesztek is sorra lettek negativak- majd 3 het kesessel, amikor mar lemondtam mindenrol, lett egy pozitiv is :D

39 hkm

2019. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Gratulalok 9-es valaszolo 🤗 :) Jo babazast :) Remelem nekem is kiderul lassan hogy mi ujsag 😊 :)
2019. dec. 30. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!