Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7h kismami vagyok, és nagyon...

Ildi86. kérdése:

7h kismami vagyok, és nagyon kíváncsi vagyok hogy fiam vagy lányom lesz? Ez az első terhességem. Non stop hányingerem emelygesem van. Undorodok a húsoktól sajt tojástól. Inkább édesebb ételek jönnek be. Bal mellem durván nagyobb mint a jobb.

Figyelt kérdés
Kinek jött be a szódabikarbónát teszt? Nektek milyen tapasztalataitok voltak?

2020. jan. 4. 08:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Nekem van fiam,lányom.Fiammal a csokit ettem,lányommal az édességrt egyáltalán nem kívántam.
2020. jan. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Én is édességes voltam.. fiú lett de se rosszullét se semmi nem volt, az első 2-3 hónapban frontra voltam érzékeny És a hideg főtt étel szagát nem bírtam. De aztán meg semmi panasz.

Tesoim a lányokkal voltak rosszul (hányás stb) fiúkkal semmi

2020. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség ...

ahogy a többi ilyen is...


majd UH-n megmondják ha ennyire fontos a neme

tessék szépen várni addig amit látszik rendesen

2020. jan. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Ebből sajnos nem lehet megmondani.
2020. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Az első 16 hétben nem kívántam semmi édeset vagy csokit, undorodtam a húsoktól, ellenben minden nap hatalmas mennyiségű narancsot kívántam (a savanyú fajtát) és mindent extra csípősen ettem. Kisfiam lesz. Szerintem nincs összefüggés a baba neme és a kívanósság között. Én is nagyon kíváncsi voltam a nemére és úgy alakult, hogy mi csak a 20. héten tudtuk meg, de hidd el, elrepül az a pár hát és azt veszed észre, hogy tegnap még pozitív volt a teszt, ma meg már a kórházi csomagot pakolod. :-)
2020. jan. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, majd UH-on kiderül.

A fiammal sósat kívántam, a lányommal édeset, narancslevet literszámra. Mindkettővel rosszul voltam az első hetekben.

2020. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen én is sok mindent olvastam. Volt mindenféle tapasztalat. Csak folyton erre gondolok mivel ennivalóra rád se tudok gondolni. Én a savanyútól egyenesen rosszul vagyok. Szagoktól kavarog a gyomrom. Csak kétszer hánytam eddig bár még jöhet.. Csak a kíváncsiság hajt de majd kiderül ki van úton....
2020. jan. 4. 10:15
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom hányszor kell még leírni ilyen kérdések alá hogy nem ezen múlik a baba neme! Eszem megáll hogy még mindig ennyien hisznek ebben a baromságban :D gratulálok a babához!
2020. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Két fiam van. Az egyikkel húst kívántam, a másikkal halat. Az elsővel csípőset, a másodikkal savanyút meg fagyit.
2020. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2 fiam van. Az egyikkel csokit és édedet kívantam(állitolag a lánnyal kivansz ilyet, de tokre nem). A masodikkal hust kivántam folyton.
2020. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!