Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon halvány pozitív teszt,...

Nagyon halvány pozitív teszt, vérzés, majd ismét halvány pozitív?

Figyelt kérdés
December 29-re nem vártam. Nem is jött meg, csináltam egy facelle tesztet ami nagyon halványan de pozitív lett. Majd 31én megjött. Viszonylag sok sötétbordó vérzés volt de csak egy napig tartott, 1én már nem volt semmisem. 2án csináltam egy tesztet az ugyan olyan halvány, 3án szintén ugyan olyan (csináltam este is azok negatívak teljesen, így nem hinném hogy a reggeli tesztek száradási csíkosak lennének, mindegyik ugyan olyan facelle teszt, soha nem tapasztaltam még rajta száradásit) Nem tudom mi lehet, a nemvárt napján is annyira halvány volt, hogy így 3 nappal a vérzés után már hómezőre számítottam, nem ugyan olyan halványra mint az eddigi tesztek. Ja és azért csináltam tesztet a vérzés után is mert, hányingerem volt, fájt a mellem, ezek a tünetek továbbra is megvannak. Reggel mértem a hőmet 36,7 volt (peteérés előtt általában 36,3 vagy 36,4, peteérés után szokott lenni 36,7-36,8 körül. Volt már kémiai terhességem akkor viszont a vérzés utáni napon már hómező volt a tesztem mindig egy halvány árnyék sem volt látható (facelle teszttel).

2020. jan. 4. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tusom, hogy igazából itt mi is a kérdés, de ha az akkor lehetsz terhes. Pár nap múlva ismételd meg a tesztet és szerintem ne ugyanilyet amit eddig használtál. :)
2020. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen a lényeg lemaradt, a kérdés az lett volna más is járt e így, hogy csak hetek múlva lett egyértelműen pozitív a teszt, addig csak nagyon nagyon halvány. Ha terhes vagyok akkor 4 hetes és 5 napos vagyok. (Uh-s peteérés követésen voltam, így tudom, hogy december 16-án volt ovulációm)
2020. jan. 4. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Mutasd a teszteket!
2020. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A mai már hómező. De kicsit meg is nyugodtam mert attol tartottam hogy méhen kívüli. Valószínuleg nagyon lassan a urult a hormon
2020. jan. 5. 10:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta sikerült a mostani tesztjeim igy alakultak [link]
2020. febr. 14. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!