Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-18 hét között nem kell...

12-18 hét között nem kell menni uh. -ra? Ez az első terhességem és aggódok hogy valami baja lesz. Most vagyok 15 hetes

Figyelt kérdés

2020. jan. 7. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kötelezően, tb alapon nem. Ha van fogadott (magán) orvosod, akkor mehetsz, meg hívhat is. Én 4 hetente járok, de az magán.
2020. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező nincs, de magánban bármilyen gyakran mehetsz.
2020. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen aggódós vagyok!

Nekem nincs fogadott dokim, és csak 12 hetes kismama vagyok, de én ezt a 5 hetet is sokalltam, ugyanis 7 hetesen voltam utoljára!

Azt olvastam egyébként hogy elvileg 4 hetente kellene járni.

Nekem a következő ultrahang 1 hét múlva esedékes.

De én is nagyon sokat gondolkoztam, hogy vajon minden rendben van e a babaval, ugyanis annyi rosszat lehet olvasni sajnos. 😏

2020. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jan. 7. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:
szia. az én sztorim: voltam 4 hetesen, láttak egy pöttyöt. voltam 6 hetesen, nem volt szivhang, voltam 7 hetesen , már volt szivhang (ezekre a magán doki hivott vissza). ott hagytam a magán dokit, mert nem jutottunk közös nevezőre, elmentem SZTK-ba, mondták, hogy kövi UH 13. héten a genetikai. Kb sokkot kaptam hogy 6 hétig azt se fogom tudni mi van? Szóval elmentem magán UH-ra kb a 10. hét körül. Ekkor én már hallottam az ANgelsoundssal a szivhangot, szoval én ugy döntöttem a kötelezőtől több UH-ra nem megyek, mert szegény magzatom 13 hetesen már 5 UH-on esett át :D pont ma megyek a 19 hetesre, következő fogalmam sincs mikor lesz. de nem stresszelek, mert már mozog. Nehéz a kezdeti időszak, de ha veszel egy hallgatót, az megnyugvast ad, na meg amikor megmozdul :)
2020. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szintén 15 hetes hetes vagyok ❤ 4.6.9.12.héten voltam magánban. A 18. Kötelezően a kórházban lesz. Én is pánikoltam, hogy nem látom addig a kicsit és nem tudom, hogy minden rendben van e? Múlt héten érkezett egy szuper szívhangfigyelő. Így, hogy hallottam a drágámat, teljesen nyugodt vagyok. Tényleg sokat számít! Viszont a 3.alkalomnál amint megtaláltam arrébb ment, majd picitt arrébb húztam és szintén elment előle. Tehát zavarja! Úgyhogy megígértem neki, hogy nem fogom már nézni most egy darabig. 16. Hetesen megyünk egy 4D -s videózásra, úgyhogy addig elvagyok, főleg így, hogy jelezte hogy nem okés a szerkezet.
2020. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!