Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fel kell kérnem az orvost?

Fel kell kérnem az orvost?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok. Előtte is a jelenlegi nőgyógyászomhoz jártam és most is. Viszont anyukám mondta, hogy mikor ő volt várandós hiába járt évekig egy orvoshoz nem volt úgymond természetes, hogy nála szüljön és fel kellett kérni. Ez most is így működik? Meg kell kérdeznem az orvosom, hogy szülhetek e nála?
2020. jan. 7. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mindenképpen nála akarsz szülni akkor igen, mert máskülönben az ügyeletesnél fogsz
2020. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ilyen tudatlan vagyok. De akkor, ha megint megyek hozzá akkor csak tegyem fel a kérdést, hogy szülhetek e nála? Vagy ez, hogy működik?
2020. jan. 7. 14:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha mész rákérdezel. Én is így voltam, attól hogy hozzá jársz még nem egyértelmű hogy szülni is nála szeretnél. Az is előfordulhat hogy akkortájt épp szabadságon lesz.

Én mondtam neki, hogy szeretnék nála szülni, elvállalná-e?

2020. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2020. jan. 7. 14:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam egy orvoshoz, akinél kezdtem a terhesgondozást. Mert ezt így hívják, amikor mész a dokihoz 4 hetente, ultrahangra, stb. Viszont ez még önmagában nem felkérés keringőre, ezt ráérsz a végefele. Én például most váltottam orvost, mert a sajátom vészmadárkodott, és erre nekem nincs szükségem. Most mások dokinál folytatom a terhesgondozást, s az, hogy felkérem-e szülésre, az elkövetkező időszak hozzáállása (mármint az övé) fogja eldönteni. De lehet, hogy csak szülésznőt fogadok. Még addig van időm eldönteni :) 21 hkm
2020. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jaaj nekem ezek a dolgok annyira ismeretlenek. Nem gondoltam, hogy úgymond ennyire tudatlan leszek. Pedig rengeteget olvasok a témában :) Unokatesóm próbál segíteni, de mivel külföldön él ezzel a részével nincs annyira tisztában :)
2020. jan. 7. 15:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen ha legközelebb mész hozzá, mond el neki hogy szeretnél nála szülni, elvallal-e

Utolsó hetekben én már kérdeztem a dokimat hogy hivhatom-e akár éjjel is ha beindulna a buli, vagy a kórházba menjek és majd ők hívják stb...

2020. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! :) Meg fogom kérdezni legközelebb ha megyek hozzá :)
2020. jan. 7. 16:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg elvállal-e és mennyi a tarifája.
2020. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A tarifa alatt mit értesz? Mert már a terhesgondozás árát fizetem. Azt meg olvastam, hogy szülésnél a 10-szeresét kell adni.
2020. jan. 8. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!