Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Placenta praevia marginális....

Placenta praevia marginális. Kinek okozott gondot?

Figyelt kérdés
Tapasztalatot várnék. Most voltam dokinál, aki megállapította, hogy a placenta a mehszajat eleri, de nem fedi. 18 hetes vagyok. Orvosom azt mondta ez aggodalomra adhat okot. Elmondta a lehetseges szovodmenyeket. Agynyugalmat irt elo. Orulnek tapasztaltnak, ha valakinek van.
2020. jan. 7. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, engem az ultrahangos doki ijesztett meg, nekem kicsit rajta is volt a méhszájon a placenta a 18.héten . Elmondta a uh-os doki,vérzést okozhat, feküdnöm kell majd, előbb be kell feküdnöm a kórházba.Aggódtam is! Szerencsére a saját orvosom megnyugtatott, addig még szülök minden megváltozik, a placenta is feljebb szokott húzódni, és ne aggodalmaskodjak miatta. Igaza lett, semmi mellékhatás nem volt, a placenta feljebb húzódott szülésre, természetes úton született meg a fiacskám. Kívánom h. nálad is így legyen!
2020. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom😍🙏🏻❤️
2020. jan. 7. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Még simán feljebb mehet és feljebb is fog valószínűleg. Nekem 32 hetesen volt rajta. Aztán a 36.héten már feljebb ment. 39+4 en meg teljesen fent volt a fundusban :)
2020. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen fedte ebben az időben. Gondot annyit okozott, hogy 2x irdatlanul elöntött a vér. Majdnem vért is kellett kapnom a 2. ilyen után, heteket voltam kórházban. Viszont kb. 1 hónap alatt feljebb húzódott, és teljesen eltávolodott a méhszájtól.
2020. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!