Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érezte magát rosszul...

Más is érezte magát rosszul egész nap vérvétel után?

Figyelt kérdés
7+5 hetes vagyok, reggel voltam vérvételen, csak 3 csővel vettek le, de egész nap gyenge vagyok, fura fejem (nem fáj, de mintha belülről nyomna) és még kicsit hányingerem is van, pedig egész terhesség alatt kb. háromszor volt hányingerem. Más is érezte magát így vérvétel után egész nap, vagy kerülget vmi betegség?
2020. jan. 7. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én múlt héten voltam, most vagyok 11 hetes. 4 ampullával vettek le, de jól viseltem, utána semmit nem éreztem már. Lehet inkább valami nyavalya kerülget téged. Esetleg iszol eleget? Mert a fejed attol is fájhat.
2020. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem 5-el. Felálltam és eljöttem.

Nem hinném hogy a vérvételtől voltál rosszul egész nap.

2020. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A folyadék fogyasztásra igyekszem odafigyelni mindig. Szerencsére így estére már jobban lettem.
2020. jan. 7. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!