Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csütörtökön leszek 18 hetes....

Csütörtökön leszek 18 hetes. Szerintem már éreztem valami kis mocorgást, de egyáltalán nem vagyok biztos benne. (pukkanás, "bélmozgás" szerű érzés) Mikor fogom úgy igazából érezni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 8. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet már azt erezted. 18 hetesen az elejen nem kell elkepzelni eros mocorgasokat.akkor meg gyenge mint a "pillangó szárnycsapasa"
2020. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én 18 hetesen már a kezemmel is éreztem, meg látszott, akkor már erősek voltak a lányok. 😊 Kb 4 hete éreztem akkor őket.
2020. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

amit érzel az már a baba..

Mėg pár hét és sokkal egyértelműbb lesz

2020. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha napi 1-2szer érzem csak ezt, az is normális még?
2020. jan. 8. 14:30
 5/9 anonim ***** válasza:
persze hogy normális.. en 19. héten éreztem először azt amit te most. aztán volt 1-2 nap szinte semmit.
2020. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

17+1 naposan éreztem a lányomat, most pedig 19+1 naposan kirúgja a hasamat is :D

Én egyébként napról napra egyre erősebben és jobban éreztem.

Azóta alig áll le egy percre is. :D

2020. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, kb a 18. héten éreztem vmit, de nem voltam benne biztos, hogy a baba, inkább bélmozgás szerű volt. A 20. héten éreztem biztosan, hogy ő az. Naponta csak 1-2x.
2020. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 khniki ***** válasza:
Én a 20. héten éreztem először 3 bökést. :)
2020. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hétről hétre jobban fogod érezni. Természetes ha meg nem érzed minden mozdulatát. En a 22. heten már nagyon éreztem.
2020. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!