Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhesség Lehet, hogy...

Első terhesség Lehet, hogy még nem vagyok 6 hetes kismama?

Figyelt kérdés

Elméletileg 6hetes 5napos kismama vagyok. Viszont a doki 3 nappal ezelőtt csak petezsákot látott semmi mást. Van még esély a babára?

Utolsó menszesz november 24-én volt.

December 22-én kellett volna megjönnie, dec 24-én egy negatív tesztem volt, majd dec 28-án 3 pozitív tesztet csináltam.

Most január 7-én voltam dokinál. Hüvelyi uht csinált. A papíron az szerepel hogy 6mm-es petezsák látható, benne sem szikhólyag, sem embrió csomó nem látható.

Kontroll 2 hét múlva


Szerintetek van remény?



2020. jan. 10. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha 22.-én kellett volna megjönnie és a tesztek 24.-én negatívak voltak akkor szerintem simán belefér hogy nem félidőben volt ovulációd hanem később, így a baba mérete is kisebb lehet. A petezsákot nem mérte le hogy mekkora?
2020. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
6 nm-es a petezsák
2020. jan. 10. 11:28
 3/18 anonim ***** válasza:
Barmi megtortenget ilyenkor, de ha szikholyag sincs, akkor en nem elnem bele magam. Tapasztalat sajnos.
2020. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is van még remény későbbi peteéréssel. Nem tudod esetleg mikor lehetett? Általában érezzük ezt mi nők. Viszont én dec.23-án voltam 5+3naposan,akkor már volt szikhólyag,embrió még nem. 6hetesen már kéne látnia szikhólyagot,de minden terhesség más és más.

Írd majd meg,hogy mi lett.

Én ma vagyok kerek 8hetes,de kedd óta barnáztam,rögtön ügyelet,semmi szervi bajt nem talált,a baba is rendben. Ma reggel óta nincs barna, a héte kellett volna megjönnie,lehet amiatt volt,még emlékszik a test.. ja és sajnos volt már egy missed ab-om,szóval nem mondom,hogy teljesen nyugodt vagyok.. kitartás!!

2020. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Még bármi lehet, ilyen korai ultrahangok nem mindig pontosak. Én lombikos vagyok, 5+4 hetesen 3 petezsákot láttak, amelyek 4 és 5,5 mm között voltak, tehát nagyon kicsik papír szerint és sem szikhólyag, sem más nem volt. Fel is adtam lélekben. Másfél hét múlva volt egy baba szívhanggal. Ezt követő pont egy hét múlva 2 egyforma, megfelelő méretű baba szívhanggal. Ebből is látod, hogy bármi lehet és a nagyon korai ultrahangok még rengeteget tévedhetnek. Szerintem pontosabb eredményt kb. majd a 12 hetesen kapsz. És az is lehet igen, hogy később volt az ovud.
2020. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező? Kb egy időt terhesek lehetünk
2020. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Még van egy hetem, 21-én kell visszamennem ultrahangra. Próbálok nem parázni és bízok benne, hogy jövőhéten már minden rendben lesz és szív hangot is hallunk.

Reggeli rosszullétek nincsenek, csak a gyomorsavam van, ami eddig soha nem volt...

2020. jan. 14. 08:21
 8/18 A kérdező kommentje:

Tegnap túl voltam az ultrahangon :)

6 hetes+5napos a pici

8mm és szív hangja is volt

3hét múlva megyünk ismét

2020. jan. 22. 20:38
 9/18 anonim ***** válasza:
Szuper, gratulálok :) vigyàzz magatokra! Egyébként hogy vagy? Hogy telik a várandósság?:)
2020. jan. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azon kívül, hogy a szagokat jobban érzem igazából semmi extra nincs. Minden nagyon jó :)
2020. jan. 23. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!