Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez vajon a baba mozgása?

Ez vajon a baba mozgása?

Figyelt kérdés

Első terhességem. 12 hetes terhes vagyok.

Mikor levegőt veszek, akkor érzek valamit sokszor. Olyan “bugyborékoló” érzést.

Lehet hogy nem az, egyszerűen csak kiváncsi vagyok a véleményetekre.



2020. jan. 10. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Biztos, hogy nem a mozgását érzed. Ugyan mozog meg csuklik meg mindenfélét csinál, de még nem elég nagy ahhoz, hogy ezeket érezd is. A 18-20. héten érezheted először, az meg még messze van.

Inkább a bélrendszeredből érezhetsz ilyesmit szerintem.

2020. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem. Sejtettem egyébként, de azért gondoltam rákérdezek, hátha más is volt már ilyen helyzetben. De akkor nem Ő.

Köszönöm a válaszod. 😊

2020. jan. 10. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

12 hetesen kb akkora mint egy szilva.

Nap mint nap kiírják ide hogy 11-12 hetesen érzik. De komolyan nem ertem ennyire nincsenek tisztában a terhesség folyamataival. Először guglizd ki. Ott is a 18-20 hetet írják.

2020. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat azert nem.. Például en 17 hetesen +1naposan ereztem elosszor a mozgását. Hallottam olyanról is aki 16 hétnél erezte bar az igaz hogy 16 héttől felfele esélyes hogy baba mozgást ereznek elotte nem igazan mozog mert még kicsi
2020. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első terhességem és én buborékolást 15 hetesen már éreztem 16 hetes kora óta viszont konkrét rúgást, azóta meg karatézik a hasamban kb 😂
2020. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is 12 hetes vagyok és kb. 2 napja érzem én is ezt. A védőnőm és a dokim mondta hogy ez valószínűleg a baba és hogy sok ember már ilyenkor érzi. Szóval az nem igaz hogy ilyenkor még nem érzed ugyanis a buborékozás és a kisebb mozgások valószínűleg ő lesz :)
2023. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!