Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A màsodik terhessèg tènyleg...

A màsodik terhessèg tènyleg hamarabb fog làtszani mint az első?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most derült ki h terhes vagyok (10 probàlkozàsi hónap, úgy hogy tervezett baba)

De még azért nem szeretnèm villàggà kürtölni. Így èrdekelne hogy nektek mikor kezdett jobban látszódnak a màsodik terhessèg. Elsö gyermekem màr lassan 7 èves. 😁


2020. jan. 12. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, gyakorlatilag majd kiderul.

Lehet testalkattol is fugg, de nekem pl nem latszott hamar meg a harmadik sem. Magas vagyok, vekony es sportolok. Az elso 25 het korul kezdett latszani, de a masodik is csak 22-23 het kormyeken, de akkor is az tudta, akinek mondtam.

A harmadik babaval sem volt meg terhespocakom felido elott...

2020. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg hamarabb látszott, nehezen tudtam 12 hétig titkolni, van akinek egyértelmű volt már korábban és rá is kérdezett. Sokkal gyorsabban nőtt a pocakom és nagyobb is lett, mint az elsőnél. Most vagyok 37 hetes, de már nem jó az a ruha amivel mentem szülni az elsővel a 42. héten, pedig ugyanolyan súllyal kezdtem mindkét terhességet.
2020. jan. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is 2.baba 16 hetes vagyok es semmi pocak , a baba jolvan , novoget:),..
2020. jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 babával vagyok félidőben. Bár most sincs nagy hasam, az első terhességemnél ebben az időben, jóval nagyobb. A fiammal kb egy hónappal később volt ekkora hasam.

Nem aggódnék a helyedben, tél van egy egyszerű pulóver is könnyen el tudja takarni az esetlegesen kerekedő vagy puffadó hasat min a 12. hétig. Én még most is simán tudok akár a terhesség előtti ruháimban is úgy öltözni, hogy ne legyen feltűnő.

2020. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!