Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 36. hét után csinálnak...

A 36. hét után csinálnak ultrahangot?

Figyelt kérdés
Nekem az első NST napján csináltak, rendben volt az is és az ultrahang is. Után is lehet számítani rá, vagy orvos függő?

2020. jan. 12. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 36. hét után már hetente csinált ultrahangot az orvosom, mindig az nst után. 40. héten szültem.
2020. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1x csináltak fekvésmegállapítás miatt a 38.héten.Bár tapintásra is mondták, hogy nem fordult be.
2020. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem
2020. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt az NST, így nem csináltak. Az előző gyerekkel másik kórházba jártam, ott minden NST után néztek flowmetriát.
2020. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nalunk az a protokoll, hogy a 38. Heten csinálnak egy utolsót. Amúgy csak nst. Nyilván ha gond van, akkor mindent is néznek.
2020. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az sztk-t kérdezed? Az is kh-függő. Én a Szt Imréhez tartozom. 4 kötelező uh van. Most a 30. héten voltam, és rákérdeztem, lesz-e még ( mert valahol a 30-32. heti az utsó. Azt mondták, lesz még 1 a 38. héten. Az egy dolog, hogy a magándoki havonta ránéz, de az csak tájékoztató jellegű.
2020. jan. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36. heti után nálunk nincs csak nst. Persze ha panasz van megnéznek, de azon felül nincs.
2020. jan. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!