Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakivel ilyen?...

Volt már valakivel ilyen? Terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A félidőt mindig érzem (nagyobb mennyiségű vizes folyás), 2 napig, ez volt December 30-31. Megszakításos módszerrel "védekezünk", mert párom nem szeretne még most babát (Én pedig nagyon). Előző mensi után 1 hétig elmegy bennem, mondván akkor úgy se eshetek teherbe, persze én tudom hogy nem igy van. A mellem mensi elott 2-4 nappal hamarabb szokott fájni, de most már ovu óta izomlaz szerűen fáj, le akar szakadni. Valahogy mashogy fáj mint szokott. Még 1-2 napja émelygek. Mára nem vártam, de a teszt negativ.

Tudom nagyon kicsi az esély de szerintetek lehet ebből baba?



2020. jan. 14. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Ha ma teszteltél, akkor tesztelj holnap után, mivel a hcg 2 naponta duplázódik. Ha később fogant a baba, akkor lehetett a teszt még ma negatív.
2020. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, de ez így fura, hogy párod nem akar gyereket, de elmegy benned. Ha nem akar, akkor védekezzen normálisan! Ha meg nem védekezik, akkor becsúszhat a baba! Csak utána nehogy az legyen, hogy vetesd el, mert neki nem kell vagy nevelheted fel egyedülállóként.

Szerintem beszéljétek ezt meg, mert ha csak ennyit mond, hogy ,,még nem akarok", az sok mindenre utalhat.

Arra is, hogy esetleg nem volna gond, ha ,,becsúszna", meg arra is, hogy egyáltalán nem akar a későbbiekben sem, csak most még nem akarja ezt neked ennyire világosan kommunikálni.

2020. jan. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett végül kérdező? :)
2020. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!