Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek emiatt elmehet a...

Szerintetek emiatt elmehet a baba? A felfázás jelentkezhet pár nap múlva csak?

Figyelt kérdés
Vasárnap több órát vizes zokniban voltam,mert térdig belecsúsztam a vízbe és nem tudtunk egyből hazamenni. Ma tudtam meg, hogy öt hetes terhes vagyok, és még is fáztam,hőemelkedésem van. Az orvos szerint ez nem árthat a babának, de a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.Felfázva egyelőre nem vagyok. Terveztük a babát, és sajnos vasárnap nagyon óvatlan voltam.

2020. jan. 16. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészséges a baba, akkor az nem fog elmenni sem szextől, sem megfázástól, sem egy kis sporttól. Nyugodj meg! 😊
2020. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Megfázástól nem vetélsz el.

Ha minden rendben van a babával, nem okozhat gondot még a felfázás sem! Csak megfelelően kell kezelni.

A hőemelkedés a terhesség miatt is lehet!

2020. jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hőemelkedés nem gond. A gond a 38,5 feletti láz, azt már mindenképp csillapítani kell.

Boldog babavárást! ☺️

2020. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!