Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt kialakult...

A terhesség alatt kialakult visszerek visszamennek a szülés utan?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy halványodik, de eltűnni már sosem fog.
2010. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy megvannak,május elején szültem.
2010. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bettnya ***** válasza:

Szia!

Nekem még túl korai, hogy legyenek (a 10. hétben vagyok), de sajnos az egész családom visszeres, szóval nekem is nagy esélyeim vannak, hogy kijön. :S

Sajnos anyumnak a terhesség alatt jött ki, és megmaradt. :(

Az erekben megnövekedett nyomás miatt alakul ki, azaz az érfal kitágul, mert nagyobb a nyomás benne. Sajnos maradandó, de enyhíteni a "tüneteket" lehet.

Boldog babavárást! :)

2010. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy megvannak, 3 éve szültem. Szerintem ez már csak rosszabb lesz.
2010. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bettnya ***** válasza:

Szia!

Most olvastam, hogy a terhesség 4. hónapjától lehet szedni flavonoidokat, amelyek növényi kivonatokból készülnek, és azon kívül, hogy a szabadgyököket "fogják", azaz az öregedéstől védik a szervezetet, erősítik a vénák falát, csökkentik a panaszokat is. Szoptatás alatt is lehet folytatni a szedését, de a dokidat is kérdezd meg.

Nekünk lekvár van itthon, 1 üveg (240g) 1 hónapi adag, és kb 5500 FT.

Találsz líciumgyümölcsöt is drogériában, az viszonylag olcsó és olyan az íze, mint a mazsola.

Több tippem sajnos nem nagyon van, de remélem vmi ötletet tudtál meríteni.

További boldogságokat! :)

2010. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Bár én túlsúlyos vagyok már kb 15 éve a terhesség alatt jött ki a visszér. Jobb nem lett, csak rosszabb azóta. Ismét terhes vagyok és már most nagyon nagy a baj :( biztos a túlsúly miatt alakult ki ilyen hamar és gyorsan, de a babák hozták ki belőlem, hogy orvosi eset legyek :(
2010. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!