Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a babának a helyi...

Árthat a babának a helyi érzéstelenítés?

Figyelt kérdés
A héten lesz szív katéterezésem és helyi érzéstelenítést kapok a combomba. Nos a várandósság még nem biztos, mert csak 28.-ára nem várom a mensit, de most félek hogy esetleg baja lesz ha van ott valami picike!

2020. jan. 20. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs baba. Nincs kinek ártson az érzéstelenítő. Kb most ágyazódik be a megtermékenyített petesejt. Még kapcsolatban sincs veled, nyugi.
2020. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Nekem azt mondta a szülésznő, hogy nem árt a terhesség alatt. Én a fogorvos miatt kérdeztem rá.

U.i.: Röntgen tilos!

2020. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Tudom hogy még nem baba, csak úgy gondoltam hogy a beágyazódást vagy ilyesmit befolyásol-e. Köszönöm szépen a válaszod amúgy. Kicsit félek, azért nem koncentráltam hogy pontosan fogalmazzam meg a kérdést,bocsi.

2. Köszönöm szépen a segítséget! A röntgent tudom hogy tilos, csak ezzel nem voltam tisztában. De mostmár tudom! :)

2020. jan. 20. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem csinál problémát. Nekem altatásos műtétem volt terhesen, és minden rendben van a babámmal.
2020. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fogászati röntgen sem árt


Ennek ellenére, ha nem muszáj, akkor érdemes kerülni.


Még nem vagy terhes, annak ellenére,ha sikerült is akkor a számolás alapján azt hihetnéd majd.....Tehát, akkor most vándorolgatna és osztódna, be sem ágyazódna még.

2020. jan. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Édesem. Ha ennyi ártana a beágyazódásnak, akkor nem születne annyi gyerek. A legtöbben az első 5-6 hétben isznak, cigiznek, csomó gyógyszert szednek, ami 100x károsabb, mint a helyi érzéstelenítés.
2020. jan. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos csináltak röntgent is a katéter pontos helye miatt. Utána véreztem, de nem tudom hogy a stressz miatt vagy a röntgen miatt... megvárom még a jövőhetet hogy megjön-e akkor amikor tényleg meg kellene jönnie, ha nem akkor megyek a nőgyógyászhoz. Elég bizonytalan vagyok, első baba lenne, sajnos volt már egy spontán vetélésem, emiatt aggódok mindig... de bizakodó vagyok.
2020. jan. 25. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:
vérzés ellenérel ett baba,pozitiv terheségi teszted?
2021. okt. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!