Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhességnél aki vékony...

Első terhességnél aki vékony testalkatú volt nektek is viszketett a hasatok?

Figyelt kérdés
Most 14 hetes vagyok és már vagy 2 hete állandóan viszket a hasamon a bőröm. Eddig elég volt este fürdés után bekennem egy kis babaolajjal és abbahagyta, de most van, hogy egy nap kétszer is be kell, vagy testápolóval. Nektek mi vált be rá?

2020. jan. 22. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is viszketett, a másodiknál is ugyan úgy, sőt a mellem is, ahogy nőtt és nyúlt a bőr. Én kakaóvajas testápolóval kentem, striáim nem lettek.
2020. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. Nagyon. Még most a 2. Terhességnél is.

Sokat segített mikor elkezdtem kismama krémmel kenni

2020. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez vékony alkatúnak lenni. A bőr nyúlásával és típusával függ össze. Az én bőröm nagyon száraz alapból is. A Naturland e vitaminos kismama krémjét használom/használtam, mert annak szinte semmi illata nincs.
2020. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Nekem is rossmannos kakaóvaj+sheavajas testápolóm van, de mióta terhes vagyok nem igazán bírom az illatát. Lehet kipróbálom amit a 3.válaszoló írt.
2020. jan. 22. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon. Ráadásul ikerterhességem volt.
2020. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy Rossmann-os babaolajat használtam rá. Egyetlen csík sincs a hasamon.
2020. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De jo nektek hogy nincsenek csikjaitok! 180 cm, 63 kg al indultam tehat vekonynak mondhato testalkatom volt. Most a terhesseg vegen 79 vagyok (16 kg plusz ) Sokaig azt hittem meguszom a striakat de a 35.hettol elkezdett csikosodni a derekam majd sajnos a hasam is. 39.hettol viszketett is es hat igy a vegere sajnos eleg csunya lett. Mivel a penz hala istennek nalunk nem problema, a legdragabb kremeket es olajokat hasznaltam a 20.hettol

Napi 2x kenegettem. Tehat en ugy gondolom, akinek alapbol is gyenge a kotoszovete az bizony kenheti loturoval is, valoszinuleg lesznek csikjai csak talan a kremek egy picit javitanak a helyzeten. Mindenkinek Boldog Babavarast ! 😉

2020. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#2 én is s Naturlandos kismama krémet használtam az első terhességnél is és most is
2020. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!