Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes először mennem...

Mikor érdemes először mennem úgy, hogy az UH is lássa? 3 D -s UH-ra mikor érdemes és hová menni Budapesten? Orvost hogyan válasszak állandóra 3. kerületben? Otthoni szívhang figyelővel mikortól lehet majd hallani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha már tudom, hogy kismama vagyok és az orvos elküldött vérvételre, az is kimutatta, akkor mikor érdemes először mennem úgy, hogy az UH is lássa?

3 D -s UH-ra mikor érdemes és hová menni Budapesten?

Orvost hogyan válasszak állandóra 3.kerületben?

Otthoni szívhang figyelővel mikortól lehet majd hallani?

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!



2020. jan. 22. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szívhangfigyelőt mi 13-14 hetesen vettünk.Nem 4D re gondoltál?Mi a 18.és a 27.héten voltunk.Ha korán mész tul pici,ha 28.hét után meg tul nagy és nem élvezhető.
2020. jan. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 khniki ***** válasza:

7. héten érdemes orvoshoz menni, ha nincs panasz.

Örsön van jó babamozi, nagyon kedvesek, türelmesek, adnak utána leletet, hűtőmágnest, nyomtatott képet és az egész videóanyagot atküldik drive-on.

A többihez nem tudok erdemben hozzászólni, mi nem vettünk szívhang figyelőt, fölösleges. A vedőnő ugyis megnézi majd, a 20. héttől meg már erzed a mozgást.

2020. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem felesleges.Nekem a védőnő sose nézett szívhangot.De ha nézett is volna 5-6 hetente sokra mész vele.Igenis megnyugtató amíg nem erzed h.mozog!
2020. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!