Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció várható napján...

Menstruáció várható napján szemcsés, barnás vérzésem volt. Terhességi teszt pozitív. Járt már úgy valaki, hogy ilyen vérzés mellett méhen belül tapadt meg a petesejt?

Figyelt kérdés
Menstruáció várható napján barnás, szemcsés vérzésem volt, ami másnapra elmúlt. 3-4 nappal később egyre többször éreztem a bal oldalon egészen lent szúró fájdalmat, főleg mozgás hatására. Mindenhonnan azt hallom, hogy a kávézacc szerű vérzés méhen kívüli terhesség alatt jelentkezik. Jó lenne, ha valaki ellenpéldával tudna szolgálni. 🤞

#Kávézacc vérzés #méhen belüli terhesség
2020. jan. 23. 15:06
 1/6 khniki ***** válasza:
Én erőteljesen barnáztam, egyszer véreztem is egy halom pozitív teszt mellett. Nagyon megijedtem, nehogy méhen kívüli legyen. Nem az volt. Itt játszom vele a kanapén. :) Drukkolok!!
2020. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 2 napig barnáztam pozi teszt előtt, most 4 hónapos nagyfiú :)
2020. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nektek is szemcsés, kávézacc szerű volt a "vérzés"? Mert engem ez aggaszt leginkább. Sima barnázást tudom, hogy előfordulhat, de a kávézacc szerűre mindenhol azt írják, hogy méhen kívüli. És ehhez még társul nálam a bal oldali szúró fájdalom.
2020. jan. 23. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben orvoshoz mennék mihamarabb
2020. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam szúró érzés középen volt. A biztonság kedvéért menj el orvoshoz mihamarabb. Pozitív teszt után éppen, ezért érdemes előbb elmenni orvoshoz, hogy a méhen kívüli terhességet ki tudják zárni, mert életveszélyes is lehet, ha nem veszik észre időben.
2020. jan. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak,megijeszteni, de nekem kávézaccos barna folyásom volt, jobb oldalon szúrt, fájt a petefészkem, pozitív teszt, és sajnos méhen kívüli volt...menj el orvoshoz minél hamarabb!!
2020. jan. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!