Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is járt már így? 5 hetesen...

Más is járt már így? 5 hetesen 4,8 mm-es petezsák viszont ma reggel volt egy kis vérzésem aztán rózsaszínes folyásom ami elmúlt, de a petezsák csak 7 mm .7 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Az én dokim ma nem volt, úgyhogy egy másik vizsgált meg. Felírt utrogestant,rutascorbint...elég rossz ultrahanggép volt,de fura hogy semmi nem látszik és hogy 2 hét elteltével alig nőtt valamit a petezsák. Már ne reménykedjel ugye?
2020. jan. 26. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki? Gondolom azert irt utrot, hogy tovabb fennalljon a terhesseg
2020. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát megkérdeztem, hogy nem jelent e rosszat hogy csak a petezsák van és az is pici. Azt mondta ez még nem jelent semmi rosszat. Csak hát másoknak ilyenkor már embrió, szívhang is van. Nekem meg szikhólyag sejthető. Veszélyeztetett terhes vagyok a papír szerint és már dolgozni sem mehetek csak ágynyugalom és sok folyadék + a gyógyszer.
2020. jan. 26. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt mar ilyenkor.. de az orvosod nyilván jobban tudja. Higyjünk neki!

És drukkolok!


10hkm

2020. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen mentem, de petezsák és benne szikhólyag volt így 5 hetesnek mondott. Nem nyugtatott meg, kín szenvedés volt 2 hetet várni, de szerencsére már ő is ott volt.

Viszont nekem 11 mm-es volt a petezsák... de azt mondják ez változó. Felírta, amit kellett. Nyugodj meg amennyire csak tudsz és pihenj sokat.

Drukkolok!


22 hkm

2020. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek és minden jót kivánok. <3 <3 Sajnos nekem rosszul végződött..
2020. jan. 27. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom de legközelebb biztos rendben lesz. Valami miatt ennek így kellett lennie.

Kitartást!

2020. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnalom de sok sikert a tovvabiakban a bebihez
2020. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog ez. Nekem azt hiszem 5 hetesen 10 mm felett volt a petezsák szikhólyaggal. Ettől még lehet hogy nincs gond nálad, az orvos biztos mondta volna ha vali nincs rendben.
2020. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!