Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Értelmes válaszokat?

Értelmes válaszokat?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki számolni és nem vagyok biztos

Tegyünk fel 1.jén volt az aktus...14nap után lehet tesztelni dee pl 10kén megjön... Akkor már felesleges tesztelni vagy majd mensi után teszteljek? Vagy ha megjött az azt jelenti hogy nem lehetek terhes?

És mielőtt jön a hülye vagy meg hogy aki hülye ne szexeljen

(gumival csináljuk de tudom az se 100%os és 20 vagyok nem egy tizenéves gyerek)

Köszi előre is a válaszokat



2020. jan. 26. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött, felesleges tesztelni
2020. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjon akkor nem vagy terhes. Nyugi
2020. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha később fogant meg lehetséges, hogy megjön! Sőt van akinek végig megvan... De ha nem szakadt a gumi akkor kicsi a valószínűsége :)
2020. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Az nagyon nagyon ritka, hogy valaki terhesen menstruáljon, úgyhogy én,ha megjött, nem teszteltem, felesleges. Egyszer egy nőgyógyász azt mondta nekem, hogy inkább egy barnás maszat szokott lenni, nem rendes menstruáció terhesen, de leginkább semmilyen vérzés nincs terhesen, nekem se volt.
2020. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Eleve nem voltál termékeny időszakban, de ha netán mégis, ha az aktus legelejétől védekeztetek óvszerrel és nem szakadt ki, akkor hacsak nem a szentlélek szállt meg, akkor tuti nem vagy terhes. Ha nem tizenéves vagy és védekezel rendesen, akkor mégis mitől parázol?
2020. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
🤦‍♀️Ha megjon mi a francnsk tesztelni?!
2020. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert hamarabb jött meg mint hogy el tellenne az a 14nap...mert kB 14nap után mutat rendes eredményt a teszt... De köszi mindenkinek
2020. jan. 28. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!