Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen extrém, fura,...

Ti milyen extrém, fura, vicces dolgokat kivántatok, összes terheségetek alatt szülésig?

Figyelt kérdés

2020. jan. 28. 09:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Ízben semmi extrémet, mennyiségileg volt durva.... Napi több liter almalé és a végén csak édesség, semmi normális etel
2020. jan. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sült krumpli csalamádé levében.
2020. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Rántotta mangós krémtúróval, rakott krumpli nutellával, pizzás kifli turo rudival meg volt még pár 😀 a végén minden kajához vagy rudit ettem, vagy nutellát..
2020. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Pirosarany. Mindenhez, vagy 'csak úgy' tubusból is, magában. Napi 2 családi kiszerelés is elment...
2020. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Nekem semmi ilyen nem volt pedig vártam. Volt egy időszak, hogy nagyon jól esett a mustár, de ez nem extrém
2020. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám vaníliafagyit és savanyú uborkát, együtt. Azt állítja, semmi baja nem volt tőle, pedig én azt képzeltem, ez tutira hasmenést csinál. De elvileg nem volt neki, és minden nap ette. Aztán miután tesóm megszületett, első nap már nem értette, mi lehet abban a jó :D
2020. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak mennyiségben volt extra, hogy mennyi barackot ettem. Nagyon kívántam a nagy lédús őszibarackot meg a nektarint. Volt olyan nap, hogy semmi mást nem ettem, csak azt. Félelmetes mennyiségeket fogyasztottam el.
2020. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
De jó olvasni, hogy nem csak én lettem Piros Arany mániás!!!! :D
2020. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
99%
Ez csak nekem fura, mert egész életemben utáltam, de terhesen a mustárt kívántam. Persze nem magába, kolbászhoz, virlihez, hambiban. Addig sohasem ettem, és azóta sem szeretem (egyedül s Lidl virlis péksütijében tudom megenni).
2020. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Nekem semmi ilyen fura étvágyam nincs. Ez is normális? :D szóval nincs az hogy a savanyú ubit nutellába mártva akarom lenni meg ilyesmik. Olyan az étvágyam mint a terhesség előtt.
2020. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!